DVD

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. jan. 12, 2008 12:16 am

temesed írta:kosz Evi, javitva! :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: ez jóóóó!
viszont én meg korrigáltam a hsz-em idézetében is :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. jan. 12, 2008 10:07 am

construx írta:
ese írta:egyébként nem azért, hogy kötekedjek, de az ilyet nem igazán szeretik egyesek látni a fórumon.
magyarán tilos.
nem írunk ilyeneket ide.

a körülbelül két szigorú szabályból ez az egyik. örömmel venném, ha mindenki betartaná.
a fórum létét kockáztatjátok az ilyesmivel!
na.
:oops: Elnézést, igazatok van... :oops: Kiköszörülve a csorba...

M.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szomb. jan. 12, 2008 11:00 am

Mary írta:
Ameline írta:Úgy néz ki végülis itthon nem jelenik meg, ami fura, mert már annyi sorozat megjelent DVD-n, olyanok is, amit max a Viasaton lát az ember. Nem értem, miért pont ez marad ki. :roll:
Ez biztos? Még voltak olyan hírek, h. kihozzák magyarul...

Akko mit szólnátok, ha közösen rendelnénk meg? akár egy közös sorimaratont is rendezhetnénk...

M.
a sorimaratonba benne lennek..en nemreg el is kezdtem, 4ik reszig jutottam, es meg mindig annyira jo!!!!! :D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. jan. 12, 2008 7:19 pm

vajon az angol verzión van magyar felirat?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

jucus77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. jan. 13, 2008 2:49 pm

Hozzászólás Szerző: jucus77 » vas. jan. 13, 2008 2:57 pm

Sziasztok!
Tud valaki segíteni?
Hol lehet megszerezni dvd-n a sorozatot, magyar szinkronnal?
Előre is köszi.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. jan. 13, 2008 3:25 pm

Szerintem a topik címét kiegészíthetnénk azzal, hogy Magyarországon nem megvásárolható. :lol:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. jan. 13, 2008 3:29 pm

jucus77 írta:Sziasztok!
Tud valaki segíteni?
Hol lehet megszerezni dvd-n a sorozatot, magyar szinkronnal?
Előre is köszi.
szia!
sajnos még mindig nem jelent meg nálunk a sori, noha már évek óta tervbe van véve.
szerintem azért előbb-utóbb kihozzák, mostanában egyre több sorozat jelenik meg. még egy kicsit türelmesnek kell lennünk. :)

addig is nézz körül nálunk a fórumon!

Dawson és nem-Dawson-témában is rengeteg beszélgetési lehetőség vár rád, a Kvíz! topikban pedig sok-sok féle szórakoztató kvízjátékot játszhatsz filmekről, sorozatokról, könyvekről, és még sok egyéb témában! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Dorci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. feb. 20, 2008 7:59 pm

Hozzászólás Szerző: Dorci » szer. feb. 20, 2008 8:04 pm

Sziasztok!

Nagyon nagy szükségem lenne a sorozat 6. évadára (teljesen mindegy, hogy magyarul vagy angolul). Ha esetleg vki megszánna, akkor ide írjon: dorci71@freemail.hu vagy msn: dorci71@hotmail.com
Előre is nagyon köszönöm!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. jún. 23, 2008 9:21 pm

tory78 írta:Sziasztok!
Kérnék egy kis segítséget...Új vagyok az oldalon.
Dawson rajongó vagyok, és mivel már régóta nincs lehetőség tv-ben nézni, most próbálom beszerezni a sorozatot. Az első évadot sikerült letölteni magyar felirattal, de a többihez sajnos nem találok feliratot.
Tudna valaki segítni, hogy érdemes-e kutatni még, vagy úgysem találok?Vagy esetleg megvan valakinek a sorozat magyar szinkronnal?

Előre is köszönöm!
szia!

a sorozat, bár többször jöttek hírek róla, még nem jelent meg DVD-n magyarul.
noha ez minden bizonnyal csak idő kérdése, addig csak más nyelveken elérhető DVD formájában.
bár a 21. században 18 év felett már elvárás egy világnyelvet ismerni, 18 év alatt pedig kiváló nyelvtanulási lehetőség egy kedvelt sorozat.
én a Jóbarátokból tanultam meg sokkal jobban angolul, mint előtte iskolákban 10 év alatt.
ha gondolod, utánanézhetek, hol lehet angolul/németül/spanyolul stb. megrendelni a sorozatot. de a google is jó szolgálatot tehet.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » csüt. júl. 31, 2008 10:17 pm

Sziasztok! Nagyon kedvelem ezt a sorozatot, annyira elkeserító, hogy sehol nem tudjuk nézni magyarul és a DVD kiadással is évek óta váratnak minket!
Arra az elhatározásra jutottam, hogyha nem képesek kiadni a DVD-t - csináljuk meg mi magunk! (Magyarországon nem ez lenne az első rajongói összefogás, az Alf című sorozat rajongói már összegyűjtötték a szinkronokat, az összes rész a rendelkezésükre áll)
Én nagyon lelkes vagyok, bízom benne, hogy nekünk Dawson rajongóknak is sikerül ezt a nagy tettet végbevinnünk: elkészíteni a magunk saját szinkronos DVD kiadását.

Elkészítettem egy weboldalt, ez lehetne a központi oldalunk szinkrongyűjtés témájában. A honlap címe: http://www.dawsonscreek.atw.hu
Ha benne vagytok kérlek jelezzétek! Szerintem sok mindenkinek megvan egy-egy rész VHS kazettán :) Annyi lenne a dolog, hogy ezeket a hangokat felmásoljátok a gépre, megosztanánk egymással és már csak hozzá kellene vágni a képanyaghoz. Apropó képanyag: Az összes évad elérhető DVDRip minőségben (angol hanggal) a rapidshare.com oldalon.
Ehhez előfizetés kell, de az viszont nekem van. :wink:
Természetesen minden technikai segítséget megadok: leírások - mit hogyan merre (hogyan töltsük fel a vhs hangokat, stb), sőt ha beindul a dolog még a rapidshare előfizetésemet is megosztom, hogy csapat tagjai könnyebben hozzáférjenek, le tudják tölteni az adott részt.

Remélem benne vagytok, és egy ütőképes csapatként dolgozva mi is elkészíthetjük a saját Dawson és a haverok-szettünket.
- A segítők munkák végeztével komplett DVD-pakkot kapnak-

(Ui.: Annyi segítséget szeretnék kérni, hogy sehol nem találom a részek magyar címeit, pedig a honlapra a könnyebb azonosíthatóság miatt jó lenne kirakni az epizódok magyar és angol címét is.
És még szeretném kérni valamelyik moderátort vagy az admint, hogy a láthatóság kedvéért megnyitná külön témáként ezt a hozzászólást?)

~ Joss, Hungarian Dawson's Creek Releaser Team

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. aug. 03, 2008 2:29 pm

hello Joss.
udv a forumon, orulok, h rank talaltal.

a kezdemenyezeseddel kapcs-sajnos nem tudok segito kezet nyujtani. de az otlet nagyon jo, bar ez nagggyon sok munkaval fog jarni
hogy haladsz eddig? jelentkeztek lelkesek/valakik?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » hétf. aug. 04, 2008 12:53 pm

temesed írta:hogy haladsz eddig? jelentkeztek lelkesek/valakik?
Eddig ketten jelentkeztek. KLarusnak a 6. évad szinkronos részei vannak meg DVD-n, és a másik jelentkezőnek a 3. évad utolsó pár részén kívül vannak meg a részek VHS-en. Remélem lesz belőle valami :)
Kép

candy747
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. jún. 10, 2009 8:17 pm

Hozzászólás Szerző: candy747 » szer. jún. 10, 2009 8:23 pm

Sziasztok!
Valaki esetleg tudna nekem segíteni? Az 5. és 6. sorozatot keresném, de sajna sehol sem találom. :( Magyarul nincs meg valakinek? Mert voltam olyan szerencsétlen, hogy így felnőtt fejjel is sikerült ráfüggnöm, és nagyon bosszantó, hogy elakadtam. :(
Köszi a segítséget!

dombesz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. aug. 31, 2009 4:23 pm

Hozzászólás Szerző: dombesz » hétf. aug. 31, 2009 4:34 pm

Sziasztok!

Ugyanaz a gondom mint Candy747-nek.
Sikerült megnéznem az első négy évadot, és sajnos sehol sem találom az 5. és a 6. évadot.
Ha valaki tudna segíteni, hogy megszeerezem azt nagyon megköszönném.
Előre is köszi mindenkinek!

Válasz küldése