Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » vas. júl. 25, 2010 10:59 pm

Aki esetleg nézte mostanában, mióta újrakezdték a cool-on nem tudja, hogyhogy nem volt ma Dawson? Felkeltem negyed 11-kor kapcsolom be a tv-t és valami más ment...:(
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » vas. júl. 25, 2010 11:04 pm

koani írta:Aki esetleg nézte mostanában, mióta újrakezdték a cool-on nem tudja, hogyhogy nem volt ma Dawson? Felkeltem negyed 11-kor kapcsolom be a tv-t és valami más ment...:(
Én szoktam nézni, bár pont ma nem voltam itthon. De a port.hu szerint jövőhéten meg utána is lesz rendesen. Szóval, reméljük csak egyszeri elmaradásról van szó.

http://port.hu/dawson_es_a_haverok_daws ... unty_id=-1
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » vas. júl. 25, 2010 11:07 pm

bizsu írta:
koani írta:Aki esetleg nézte mostanában, mióta újrakezdték a cool-on nem tudja, hogyhogy nem volt ma Dawson? Felkeltem negyed 11-kor kapcsolom be a tv-t és valami más ment...:(
Én szoktam nézni, bár pont ma nem voltam itthon. De a port.hu szerint jövőhéten meg utána is lesz rendesen. Szóval, reméljük csak egyszeri elmaradásról van szó.

http://port.hu/dawson_es_a_haverok_daws ... unty_id=-1
Köszi szépen, akkor megnyugodtam :D (így hogy nem voltam itthon tegnap, azt hittem már abba is hagyták, mert mondjuk nem nézték elegen vagy ilyesmi, de ezek szerint nem :))
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd júl. 27, 2010 10:24 pm

Miközben keresgéltem Aninak a zenét, ezt talátam:

http://www.youtube.com/watch?v=YyozhqAg ... 1&index=16

Egy kivágott jelenet a befejező részből, amiben Andie is visszatér. Sajnálom, hogy végül kivágták...
Én tükre vagyok minden mosolyoknak,
én azért élek, hogy visszamosolyogjak

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd júl. 27, 2010 10:30 pm

bizsu írta:Miközben keresgéltem Aninak a zenét, ezt talátam:

http://www.youtube.com/watch?v=YyozhqAg ... 1&index=16

Egy kivágott jelenet a befejező részből, amiben Andie is visszatér. Sajnálom, hogy végül kivágták...
javaslom, ha több is érdekel ilyen deleted scene-kből, fordulj hozzám bizalommal. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. júl. 28, 2010 8:21 am

A Sorozatjunkie foglalkozik kicsit a kedvencünkkel:

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/07/27/ ... az-1-evad/

És egy kis Josh Jackson is:

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/07/27/ ... pacey-con/
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » pén. júl. 30, 2010 9:08 am

koani írta:Aki esetleg nézte mostanában, mióta újrakezdték a cool-on nem tudja, hogyhogy nem volt ma Dawson? Felkeltem negyed 11-kor kapcsolom be a tv-t és valami más ment...:(
11 órakor kezdődött.

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » pén. júl. 30, 2010 9:09 am

ese írta:
bizsu írta:Miközben keresgéltem Aninak a zenét, ezt talátam:

http://www.youtube.com/watch?v=YyozhqAg ... 1&index=16

Egy kivágott jelenet a befejező részből, amiben Andie is visszatér. Sajnálom, hogy végül kivágták...
javaslom, ha több is érdekel ilyen deleted scene-kből, fordulj hozzám bizalommal. :wink:
Ezt a jelenetet én is láttam már. Tényleg kár, hogy nem maradt benne.

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » pén. júl. 30, 2010 5:17 pm

ese írta:
bizsu írta:Miközben keresgéltem Aninak a zenét, ezt talátam:

http://www.youtube.com/watch?v=YyozhqAg ... 1&index=16

Egy kivágott jelenet a befejező részből, amiben Andie is visszatér. Sajnálom, hogy végül kivágták...
javaslom, ha több is érdekel ilyen deleted scene-kből, fordulj hozzám bizalommal. :wink:
Tudsz még linkelni ilyeneket? :D Ezek ilyen DVD-extrák? Mennyi van belőlük? :D
Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. júl. 31, 2010 12:02 am

Joss írta:
ese írta:
bizsu írta:Miközben keresgéltem Aninak a zenét, ezt talátam:

http://www.youtube.com/watch?v=YyozhqAg ... 1&index=16

Egy kivágott jelenet a befejező részből, amiben Andie is visszatér. Sajnálom, hogy végül kivágták...
javaslom, ha több is érdekel ilyen deleted scene-kből, fordulj hozzám bizalommal. :wink:
Tudsz még linkelni ilyeneket? :D Ezek ilyen DVD-extrák? Mennyi van belőlük? :D
van még belőle jópár. egészben érdekes szerintem megnézni.
Keine Panik auf der Titanic!

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » szomb. júl. 31, 2010 12:07 am

ese írta:
Joss írta:
ese írta: javaslom, ha több is érdekel ilyen deleted scene-kből, fordulj hozzám bizalommal. :wink:
Tudsz még linkelni ilyeneket? :D Ezek ilyen DVD-extrák? Mennyi van belőlük? :D
van még belőle jópár. egészben érdekes szerintem megnézni.
Úgy kb egy az egyben el tudod küldeni vagy youtubeos linkeket ki tudsz ide linkelni? Megnézném őket, szerintem többiek is szívesen csemegéznének :D
Kép

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. júl. 31, 2010 12:23 pm

na ma volt a búcsús rész, és tök jó volt :) érdekes, hogy Pacey már itt rámozdult Joeyra, de utána még járni fog Andievel is, meg ugye Audrey, és sokan mások, aztán végül csak összejönnek Joeyval.
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. júl. 31, 2010 2:22 pm

koani írta:na ma volt a búcsús rész, és tök jó volt :) érdekes, hogy Pacey már itt rámozdult Joeyra, de utána még járni fog Andievel is, meg ugye Audrey, és sokan mások, aztán végül csak összejönnek Joeyval.
na most összezavartál. melyik búcsús rész volt?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szomb. júl. 31, 2010 7:40 pm

ese írta:
koani írta:na ma volt a búcsús rész, és tök jó volt :) érdekes, hogy Pacey már itt rámozdult Joeyra, de utána még járni fog Andievel is, meg ugye Audrey, és sokan mások, aztán végül csak összejönnek Joeyval.
na most összezavartál. melyik búcsús rész volt?
jaaa nem csodálom, hogy összezavartalak, mert ez mind nem egy részben volt, csak tovább szaladtam a cselekményben, egész a sori végéig :D ma az a rész volt, mikor Dawson meg Jen páros randira mennek egy búcsúba, mindketten mással randiznak, eközben pedig Joey és Pacey csigákat keresnek, és Pacey kicsit rámozdul Joeyra. Csak meglepődtem rajta, hogy Paceynek már ekkor megtetszik Joey, és mennyivel később teljesedik csak ez be... és azért hoztam ide a többi csajt is, akikkel volt. :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szomb. júl. 31, 2010 10:41 pm

oké, köszi, képbe kerültem. az tök cuki jelenet volt Pacey részéről. ott, akkor nagyon sajnáltam P-t, amikor Joey elhajtotta a srácot.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » pén. aug. 06, 2010 12:42 pm

Imádom ezt a jelenetet, ahogy Jen féltékenykedik :D és Pacey is tök jófej végig :)
http://www.youtube.com/watch?v=0TM47jmn ... re=related
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. aug. 06, 2010 7:01 pm

koani írta:Imádom ezt a jelenetet, ahogy Jen féltékenykedik :D és Pacey is tök jófej végig :)
http://www.youtube.com/watch?v=0TM47jmn ... re=related
:lol: :lol: :lol: na igen, ez Jennek egy nagy jelenete! de Pacey a csúcs végig a jelenetben.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » pén. aug. 06, 2010 7:36 pm

ese írta:
koani írta:Imádom ezt a jelenetet, ahogy Jen féltékenykedik :D és Pacey is tök jófej végig :)
http://www.youtube.com/watch?v=0TM47jmn ... re=related
:lol: :lol: :lol: na igen, ez Jennek egy nagy jelenete! de Pacey a csúcs végig a jelenetben.
:) hát igen, tökre bírom a sorozatban, ahogy a lányokat mindig felkapják a fiúk és csak úgy arrébb viszik :) Mikor Dawson filmet forgat és Jen ráakar ugrani Charlie-ra, akkor is asszem Pacey fogja le, és kapja fel :D :D
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Joss
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 4:17 pm
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joss » kedd aug. 17, 2010 2:51 pm

Hírkedd, sorozatjunkie.hu
A top22 showblocker névsora Ted Mosby-tól Dawm Summers-ig , azaz olyan karaktereké, akik lerontják az egyébként jó sorozatokat, ha megjelennek.
Showblockers!: 22 characters who stop good TV shows in their tracks

8. Dawson Leery, Dawson’s Creek

Kép

The two central hooks of Dawson’s Creek when the show began had to do with which girl Dawson (played by James Van Der Beek) would end up with, and whether he’d follow his dream and become a successful filmmaker. By the end of the show, most fans were actively rooting for the character to end up alone, since he’d become so insufferable and self-righteous. High-school soaps live and die by their iconic bad boys, but Dawson was a mealy-mouthed, hyper-earnest type who burst into tears over the most minor mishap. At the same time, his best pal Pacey was pretty much the ultimate example of unflappable cool. Is it any wonder that Pacey got the girl (and the actor, Joshua Jackson, got the career), while Dawson lives on primarily via an oft-posted screencap of his face twisted up in hilariously overwrought grief?



Cikk írója mégis hogyan képzelné el Dawson nélkül a Dawson és a haverokat? :lol: :D Mindenesetre igaz, hogy Dawson nagyon nagyon sokszor idegesítő, és már engem borít ki a nyavajgásaival :roll:
Kép

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. aug. 19, 2010 3:20 pm

azok közül, akiket ismerek, nálam az első hely kétségtelenül Dawné volna a Buffyból.
Ted Mosby-n picit csodálkozom is, nem rossz ő annyira, bár még nem láttam a 4-5. évadokat.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » hétf. jan. 24, 2011 2:08 pm

Tegnap elkaptam a coolon azt a részt, amikor Joey elmegy A.J. díjkiosztóra és rájön, hogy AJ-nek is van egy "Joeyja" akiért odáig van, csak még nem tud róla. Nekem ez annyira tetszett régen is, és most is. Tök jónak tartom, hogy ezzel Joey átkerül a másik szerepbe, és ő lesz úgymond "Jen" aki az újdonság volt Dawsonnak. Szerintem az élet tényleg ilyen, hogy megmutatja az embernek, hogy milyen a másik oldalról egy élethelyzet, és ez nagyon érdekes, hogy ilyen jól bemutatják a sorozatban. Szerintem :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. jan. 24, 2011 10:03 pm

koani írta:Tegnap elkaptam a coolon azt a részt, amikor Joey elmegy A.J. díjkiosztóra és rájön, hogy AJ-nek is van egy "Joeyja" akiért odáig van, csak még nem tud róla. Nekem ez annyira tetszett régen is, és most is. Tök jónak tartom, hogy ezzel Joey átkerül a másik szerepbe, és ő lesz úgymond "Jen" aki az újdonság volt Dawsonnak. Szerintem az élet tényleg ilyen, hogy megmutatja az embernek, hogy milyen a másik oldalról egy élethelyzet, és ez nagyon érdekes, hogy ilyen jól bemutatják a sorozatban. Szerintem :)
a legjobb sorozatok egy resze azon alapul hogy olyan helyzeteket teremt amibe konnyen beleelhetjuk magunkat, vagy mar lehetett reszunk benne...ettol lesz a sori elet szagu ;)
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » kedd jan. 25, 2011 5:11 pm

temesed írta:
koani írta:Tegnap elkaptam a coolon azt a részt, amikor Joey elmegy A.J. díjkiosztóra és rájön, hogy AJ-nek is van egy "Joeyja" akiért odáig van, csak még nem tud róla. Nekem ez annyira tetszett régen is, és most is. Tök jónak tartom, hogy ezzel Joey átkerül a másik szerepbe, és ő lesz úgymond "Jen" aki az újdonság volt Dawsonnak. Szerintem az élet tényleg ilyen, hogy megmutatja az embernek, hogy milyen a másik oldalról egy élethelyzet, és ez nagyon érdekes, hogy ilyen jól bemutatják a sorozatban. Szerintem :)
a legjobb sorozatok egy resze azon alapul hogy olyan helyzeteket teremt amibe konnyen beleelhetjuk magunkat, vagy mar lehetett reszunk benne...ettol lesz a sori elet szagu ;)
hát igen, és azért ebben a Dawson és a haverok ott van a toppon szerintem, még úgy is, hogy azért ilyen monológokat, mint amiket ők szoktak, nem sok tinédzser szokott levágni :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd jan. 25, 2011 10:43 pm

no, ezt most hirtelen ide dobom be, de még pakolhatjuk máshová is, ha netán kinőné magát. :)
koani írta:
Muncika írta:
koani írta: kezdem úgy érezni, hogy az én Dawson tudásom passzív :) mert ahogy leírod a megfejtéseket, mindig előjön, hogy jajj tényleg így volt, de magamtól nem ugrik be :D :D
kb én is így vagyok. :D Mindig úgy örülök, ha valami mégis beugrik, aztán meg csomót gondolkodom újon. Frissíteni kéne.
egyetértek :) egyszer csinálhatnánk Dawson maratont, nézhetnénk együtt a részeket és kibeszélnénk közben :) Vagy ilyen volt már a fórum élete során, csak a későn jövők tudatlanok? :D
nem volt még ilyen itt a fórum életében, és nekem tetszik az ötlet. igaz, hogy már jó régen nem láttam a részeket (bár oké, pont 1-2 hete, mikor kerestem Roninak a keresett zenét, belenéztem), szóval érdekes lehet felidézni újra a részeket. vajon mennyire hatnak már idétlenebbül? :D

ez a válasz pedig végül azért is ugrott be elég gyorsan, mert anno azt a hintás jelenetet nagyon nagyon sokszor megnéztem. előbb németül, majd idővel végre magyarul is megvolt, és hát igazi D+J fanként imádtam! :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » kedd jan. 25, 2011 10:52 pm

Nekem is tetszik az ötlet. Lehet, hogy hétvégén neki is állok, és újra elkezdem az 1. évadtól.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd jan. 25, 2011 11:02 pm

Muncika írta:Nekem is tetszik az ötlet. Lehet, hogy hétvégén neki is állok, és újra elkezdem az 1. évadtól.
na várjál! az együtt itt most azt jelenti, párhuzamosan ki-ki a maga otthonában?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
Muncika
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 10:50 pm

Hozzászólás Szerző: Muncika » kedd jan. 25, 2011 11:17 pm

ese írta:
Muncika írta:Nekem is tetszik az ötlet. Lehet, hogy hétvégén neki is állok, és újra elkezdem az 1. évadtól.
na várjál! az együtt itt most azt jelenti, párhuzamosan ki-ki a maga otthonában?
Ja. azt nem tudom. gondolom igen. vagy nem? Ti hogy gondoltátok?

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » kedd jan. 25, 2011 11:26 pm

Muncika írta:
ese írta:
Muncika írta:Nekem is tetszik az ötlet. Lehet, hogy hétvégén neki is állok, és újra elkezdem az 1. évadtól.
na várjál! az együtt itt most azt jelenti, párhuzamosan ki-ki a maga otthonában?
Ja. azt nem tudom. gondolom igen. vagy nem? Ti hogy gondoltátok?
megvan annak is a hangulata. hajdanán Marcsival még mi is úgy néztük az aktuális House részeket. és utána ment a kidumálása.
a vicces az volt, amikor egy héten 2 résznek lett egyszerre felirata, így egymás után néztük meg azokat. mindenki végignézte a részt és elkezdtük magyarázni, hogy ez meg az milyen jó volt. és egy idő után gyanús lett a dolog, mert mindketten bambán néztünk ki a fejünkből, hogy a másik vajon miről beszél?
mint kiderült Marcsi a 2.részt, én meg az 1.részt néztem meg elsőre. :D


de hogy visszatérjek az orig témára.
szerintem jó lehet egy közös, személyes részvételű maraton is. nyilván, ki vállalja a vendéglátó szerepét stb. meg persze az utazgatás is lehet fontos tényező....
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
koani
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 10:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: koani » szer. jan. 26, 2011 1:41 am

ese írta:
Muncika írta:
ese írta: na várjál! az együtt itt most azt jelenti, párhuzamosan ki-ki a maga otthonában?
Ja. azt nem tudom. gondolom igen. vagy nem? Ti hogy gondoltátok?
megvan annak is a hangulata. hajdanán Marcsival még mi is úgy néztük az aktuális House részeket. és utána ment a kidumálása.
a vicces az volt, amikor egy héten 2 résznek lett egyszerre felirata, így egymás után néztük meg azokat. mindenki végignézte a részt és elkezdtük magyarázni, hogy ez meg az milyen jó volt. és egy idő után gyanús lett a dolog, mert mindketten bambán néztünk ki a fejünkből, hogy a másik vajon miről beszél?
mint kiderült Marcsi a 2.részt, én meg az 1.részt néztem meg elsőre. :D


de hogy visszatérjek az orig témára.
szerintem jó lehet egy közös, személyes részvételű maraton is. nyilván, ki vállalja a vendéglátó szerepét stb. meg persze az utazgatás is lehet fontos tényező....
hát igen nagyon jó lenne tényleg személyesen közösen nézni őket, bár az valóban elég sok kérdést felvet, hol, hogyan, mikor. De lehet akár azt is, hogy kezdetnek nem személyesen közösen, aztán később ha kitalálunk valami megoldást akkor majd adja magát a helyzet és személyesen is megejtjük :)
Minden nap közül a legeltékozoltabb, amelyen nem nevettünk.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. jan. 26, 2011 9:30 pm

ez is tök jó tud lenni. kevesebb macera van a szervezéssel és még kényelmes is, ha a saját kis odúdban nézed a részeket, nem idegen helyen. megvan annak is a feelingje. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Válasz küldése