Spoiler (avagy amit még nem láthattunk itthon)

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Spoiler (avagy amit még nem láthattunk itthon)

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. jan. 31, 2005 2:26 pm

:D Induljon hát újra eme nagyszerű téma. :D
Bízom benne itt még szó esik egy esetleges 7. sorozatról is.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Spoiler

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. márc. 28, 2005 5:36 pm

Sziasztok!

Szóval, lenne egy kérdésem:

A régi honlapon ebben a topicban vki leírta, hogy hogyan hal meg Jen.
Egy csomó-csomó :?: :?: :?: :?: :?:

Állítólag gyereke is születik...
Ahhoz hogy a hatodik soriban gyereke szülessen, meg meg haljon, már most teherbe kellene esnie... :!: :?:

+ A hivatalos fanpage-en van egy kép az leges-legutsó részről, ami 5 év múlva játszódik (ha jól értem, jól értem?), és ott van a képen Jen... :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Légyszi-légyszi, magyarázzátok el!!!
Valamit félreértettem?????

Előre is köszike:
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Re: Spoiler

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd márc. 29, 2005 12:14 am

Mary írta:Sziasztok!

Szóval, lenne egy kérdésem:

A régi honlapon ebben a topicban vki leírta, hogy hogyan hal meg Jen.
Egy csomó-csomó :?: :?: :?: :?: :?:

Állítólag gyereke is születik...
Ahhoz hogy a hatodik soriban gyereke szülessen, meg meg haljon, már most teherbe kellene esnie... :!: :?:

+ A hivatalos fanpage-en van egy kép az leges-legutsó részről, ami 5 év múlva játszódik (ha jól értem, jól értem?), és ott van a képen Jen... :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Légyszi-légyszi, magyarázzátok el!!!
Valamit félreértettem?????

Előre is köszike:
M.
Én nem láttam még a hátralévő részeket, viszont van egy angol nyelvű episode guide-om, amit már elolvastam. Jen tényleg meghal, de csak a legutolsó részben. A season finale ezúttal két rész hosszúságú lesz és mindkét rész az öt évvel későbbieket mutatja be. Az episode guide alapján tehát az utolsó előttiben még szerepel Jen, mint egyedülálló anya, majd az utolsó részben lesz az, hogy meghal. Én feltételezem, hogy C.J.-től lesz terhes (az a fiú, akivel a szombati részben találkozott), de mintha olyat is olvastam volna, hogy nem lehet tudni, hogy kitől lesz a gyereke. :roll:

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd márc. 29, 2005 8:27 pm

Ok, köszi, így már érthető...
Vagy legalábbis érthetőbb... A mai fejemmel azt gondolom: egy ilyen soriban elég nagy balgaság kinyírni az utsó részben vkit, pláne 5 évvel későbbi történetben...
De lehet, hogy akkor, ha már láttam az addigi részeket, majd több értelme lesz...
Annyi halál van ebben a soriban, szerintem. Legalábbis én 19 éves koromig nem találkoztam ennyivel, mint ők... Az osztálytársuk (már nem t'om hogy hívják), meg az öreg rendező, meg Mitch... És Andy + Jack bátyja is... Ja, Joey mamája is (igaz az utóbbi kettő már régebben)
Furi...
Azért örülök, h. nem mostanában hal meg Jen.
Köszi az infót: M.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd ápr. 19, 2005 6:44 am

Igen jól tudjátok hogy az utolsó két rész 5 év múlva játszódik.
Mindenki visszamegy Capesidera és ott zajlik le az egész.
Szerintem megpróbálták lezárni a sorozatot, úgy hogy nyitva hagyják a lehetőségét a folytatásnak.
Endre

jaku
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. jún. 25, 2006 10:29 pm

Hozzászólás Szerző: jaku » vas. jún. 25, 2006 10:49 pm

Sokaig neztem a sorozatot, aztan az idohiany miatt abbahagytam. Kb ott, hogy P. bróker lesz..

Viszont tovabra se lesz idom nezni tv-ben, es gondolom jo ido mire ko jon dvd-n. Ezert lenne egy olyan keresem, hogy vki foglalja ossze nekem par mondatban, hogy hogyan fejezodik be. Itt konkret tortenesekre gondolok. Kivel mi lesz ilyesmi. Elore is koszonom.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. jún. 26, 2006 8:31 pm

szerintem meg kell várnunk, míg Ese hazajön Rómából.. ;) :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. jún. 26, 2006 9:32 pm

construx írta:szerintem meg kell várnunk, míg Ese hazajön Rómából.. ;) :lol:
vicces fiú vagy! :lol: de olvastam és terveztem is, hogy ha addig más nem ír semmit, akkor hétvégén összedobok vmi kis összefoglalót.
addig még a római utamat kell, hogy kipihenjem. :wink:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. jún. 28, 2006 2:18 pm

construx írta:szerintem meg kell várnunk, míg Ese hazajön Rómából.. ;) :lol:
en is vmi hasonlot akartam irni, de ne kovezz meg ese erte.... :roll:
hiaba, mindd ilyen piszok lustak vagyunk. :twisted:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » szer. jún. 28, 2006 6:44 pm

temesed írta: en is vmi hasonlot akartam irni, de ne kovezz meg ese erte.... :roll:
hiaba, mindd ilyen piszok lustak vagyunk. :twisted:
Na igen, ezt észrevettem! :wink: Nem gáz, fogok írni, csak várjatok hétvégéig. Idővel mindig írtam az aliasról is, csak győzni kell kivárni. :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. júl. 02, 2006 3:03 pm

jaku írta:Sokaig neztem a sorozatot, aztan az idohiany miatt abbahagytam. Kb ott, hogy P. bróker lesz..

Viszont tovabra se lesz idom nezni tv-ben, es gondolom jo ido mire ko jon dvd-n. Ezert lenne egy olyan keresem, hogy vki foglalja ossze nekem par mondatban, hogy hogyan fejezodik be. Itt konkret tortenesekre gondolok. Kivel mi lesz ilyesmi. Elore is koszonom.
No jó, megpróbálok alkotni valamit, bár olyan részletes bizti nem lesz, mint az alias összefoglalók szoktak lenni, mert ezeket már elég régen láttam. De azért megteszem amit tudok.

Szóval, P bróker lesz. Vagyis majdnem az egész 6.évad hiányzik? Hm.
Na lássuk. Jaj de régen láttam már ezeket. Segítsetek Ti is, akik jelenleg is nézik ezeket, mert már nehéz ezeket összeszedni.

Pacey bróker lesz és úgy tűnik ebben elég sikeres. Sokat dolgozik, és emiatt (meg egyéb okok miatt is) Audrey-val szakítanak. Ezt követően Audrey kicsit "zülleni" kezd. Beáll Emma bandájába énekelni, de emellett sokszor iszik túl sok alkoholt, aminek következtében néha jókat is randalírozik. Idővel a barátai eljuttattják egy elvonóba, ahol aztán szépen kikúrálják.

Pacey miután szétmentek Audrey-val, előbb Emmával próbálkozna, ám végül mégiscsak Joey az igazi szerelem, aki miután Eddie elmegy Kaliforniába, nem veszi rossz néven P közeledését. Ám miután Eddie váratlanul ismét feltűnik, Joey mégiscsak őt (Eddie-t) választja P helyett. :?

Joey - az 5.évad után itt is "tovább falja" a pasikat. :) Bár ebben az évadban nagyrészt Eddie-é lesz a főszerep az életében. Vele is eljátszotta az összes csiki-csuki játékát, amit anno Dawsonnal és Pacey-vel, végül ők is összejöttek. Aztán Eddie-ről kiderült, hogy nem is diák az egyetemen, de Hetson proffesszor közbenjárásának köszönhetően kapott egy lehetőséget vmi írósuliban Kaliforniában. Ahova el is ment, de a nyár végéig még visszatért Joey-hoz, ám a kapcsolatuk csak nem tartott túl sokáig.
Ja igen, és végül Joey eljut végre Párizsba.


Jen - az ő szívét ebben az évben egy "titokzatos" srác rabolja el. CJ, akiről sokáig nem tudunk túl sokat. Nem akar randizni, nem iszik, de hosszas huza-vona után csak összejönnek Jennel.

Jack - ő ebben az évadban összejött CJ egyik meleg haverjával, Daviddel, akivel egész jól el is voltak, amíg a fickó egyszer csak el nem kezdett féltékenykedni. Ez rövid időn belül a kapcsolat végét eredményezte. :?

Dawson - és pont az én nagy kedvencemet hagytam a legvégére. Ejnye. :D
Dawson legnagyobb sajnálatomra eléggé háttérbe szorult a 6.évadban. Volt ugye az az ominózus egyéjszakás kalandja Joeyval, majd a nagy szakítás Natasha miatt. Ezután ismét Natashával kezdték egymást kerülgetni és egy ideig együtt is voltak.
Todd asszisztenseként elég szépen tanulgatta a filmes szakma csínyját bínyját, majd végül ő mentette meg azt a filmet, amit Toddal közösen forgattak.

És akkor még külön kéne pár szót ejteni az utsó dupla epizódról, hiszen az a normál sztori után 5 évvel játszódik.
Dawson - híres rendező és éppen a saját sorozatának évadzáró epizódját próbálja megalkotni. (voltaképpen leforgatták a Dawson's Creeket ismételten :lol: ) A rész végére meglesz a csattanós évadzáró és persze a meghívás magától Steven Spielbergtől. :D

Joey - ő a suli után szerkesztőnek állt és így ismerte meg a barátját Christophert, akivel azonban nem tökéletes a kapcsoltuk - mikor ismét összegyűlik a régi csapat, rövid úton szakít is vele.
Természetesen nem úszhatjuk meg az örök dilemmát - Dawson vagy Pacey? Pacey vagy Dawson? Bár ezt most nem élezték annyira, mint anno. :wink:

Pacey - ő a brókeres szituja után visszatért Capeside-ba és családi és banki segítséggel újra megnyitotta Joey-ék régi kávézóját a Jégbüfét. Jó szokásához híven viszonya van egy férjezett, nála jó pár évvel idősebb nővel, de meg is szívja, mert jól elpüföli őt a férj és még két kétajtósállat bácsi. :P Miután Joey hazalátogat Capeside-ba, Pacey-ben ismét felrémlenek a régi érzelmek Joey iránt és ezt nem is fojtja magába, rendesen bombázza ezzel Joey-t.

Jack - ő szintén visszatért Capeside-ba és az egykori sulijukban lett irodalomtanár. Boldog ám titokban tartott (vagyis inkább, nyilvánosan nem hangoztatott) kapcsolatban él meleg barátjával - Doug Witter-rel! :smt054 (lám-lám! Pacey fiú már az 1.évadban tudott valamit! :wink: )

Jen - ő a Nagyival ha jól emlékszem NY-ban vezet vmi galériát és közösen nevelik Jen kb 1 éves kislányát Amy-t. (az apa sajna lelépett :( )

Ami miatt az egész csapat hazatér Capeside-ba, az Gail Leery esküvője.
Az esküvő azonban komoly fordulatot vesz, amikor Jen összeesik és kórházba kerül. Ott derül ki, hogy komoly szívbetegsége van és már nem sokat lehet rajta segíteni. Sajna nem is marad életben, ám a barátai végig mellette voltak az utsó napokban és végül mindenkinek az élete rendeződik.
Dawson találkozik Spielberggel, Joey és Pacey ismét összejönnek, Jack vállalja, hogy felneveli Amy-t és ebben már Doug is ki akarja venni a részét. Felvállalja végre, hogy meleg.

Kb ennyi. Tök jó, hogy az utsó 2 részről többet tudtam regélni,mint az egész évadról egészében. :D De sebaj. Azért egészítsétek ki, ha kihagytam lényeges dolgokat.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. júl. 03, 2006 10:01 am

szerintem remek munkat vegeztel ese...es komolyan en is akartam irni, hogy ne midnig te vegezd el a piszkos munkat, de valoszinu, h irok is nehany kiegeszitot. :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. júl. 03, 2006 7:03 pm

temesed írta:szerintem remek munkat vegeztel ese...es komolyan en is akartam irni, hogy ne midnig te vegezd el a piszkos munkat, de valoszinu, h irok is nehany kiegeszitot. :wink:
Nagyon helyes! :wink: Tényleg nem poénból kértem a kiegészítést, mert valóban jó régen volt, hogy láttam az egészet egyben.
Keine Panik auf der Titanic!

Válasz küldése