Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. aug. 27, 2005 10:21 pm

bizsu írta:de most más játszotta a mamáját, nem?
Nem, nem, dehogy! Ő a "régi" Nagyi, csak egy picit kikupálódott! :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. aug. 27, 2005 10:23 pm

Ronibaba írta:
bizsu írta:de most más játszotta a mamáját, nem?
Nem, nem, dehogy! Ő a "régi" Nagyi, csak egy picit kikupálódott! :)
Szerintem bizsu az anyukájára gondol.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. aug. 27, 2005 10:47 pm

Kornbabe írta:Szerintem bizsu az anyukájára gondol.
Jah, az lehet, bocsi! :oops: Csak nálam az anyuka az anyu és én a nagyit (mikor még éltek :( ) mamának hívtam!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. aug. 27, 2005 10:56 pm

Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Szerintem bizsu az anyukájára gondol.
Jah, az lehet, bocsi! :oops: Csak nálam az anyuka az anyu és én a nagyit (mikor még éltek :( ) mamának hívtam!
Én is így vagyok ezzel. :D Különben Jen anyukája tekintetében lehet, hogy más játszotta? Én most láttam először. :roll:

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. aug. 27, 2005 10:59 pm

Kornbabe írta:Én is így vagyok ezzel. :D Különben Jen anyukája tekintetében lehet, hogy más játszotta? Én most láttam először. :roll:
Aha, igen, asszem! Nekem sem volt ez a 'néni' ismerős!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. aug. 27, 2005 11:04 pm

Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Én is így vagyok ezzel. :D Különben Jen anyukája tekintetében lehet, hogy más játszotta? Én most láttam először. :roll:
Aha, igen, asszem! Nekem sem volt ez a 'néni' ismerős!
Ő Mimi Rogers (Tom Cruise 1. felesége, ha jól emlékszem :) ), korábban Mel Harris játszotta. (infó. imdb.com)
Bizsu jól emlékezett.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. aug. 27, 2005 11:18 pm

Kornbabe írta:Ő Mimi Rogers (Tom Cruise 1. felesége, ha jól emlékszem :) ), korábban Mel Harris játszotta. (infó. imdb.com)
Bizsu jól emlékezett.
Jajj, akkor azért volt ennyire ismerős a színésznő! Azt így sejtettem már végül én is, hogy nem ő volt Jen 'előző' anyukája, de tudtam, hogy nagyon ismerős!

És igen, Tom 1. felesége volt! ez a Tom, micsoda egy... :lol: :twisted: :twisted:
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. aug. 29, 2005 1:54 pm

Sziszasztok itt is.
Gyorsan elmondom az utolsó 2 részről az érzéseimet, illetve igazából az előző részből most csak Paceyre térnék ki.
Richnek igaza volt abban hogy tanulópénznek kell lennie, soha de soha nem rakhat fel mindent egy lapra, tökélétesen megértem Dawsont, ugyanis ha figyeltétek ő nem csak a saját pénzét vesztette el, hanem még el is adósodott (3 hitelkártyát nullázott le). Szóval az élete álma foszlott semmivé.
Pacey érezte, hogy nem kellene Dawson pénzét neki kezelni és sajnos be is jött, mert egy ismeretlennek meg lehet mondani, hogy kész annyi, de legjobb barátjának nem.

Nekem nagyon bejött az utolsó rész :D
Nagyon tetszett változatosságként és Joey is visszafiatalodott amikor belépett D szobájába
mondjuk reagálhatott volna egy kicsit másképp is Dawson ott a amikor 3-asban beszélgettek de az nem tetszett hogy Joey kioktatta Paceyt, igaza volt abban hogy fel kell rázni Pacey-t. De ez egy kicsit túlzás volt.

Összességében megint a régi feelinget hozta az epizód.
Off
Aki hiányolt valakit ebből a részből az nézze a következőt :D
On
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » csüt. szept. 01, 2005 7:05 pm

Kornbabe írta:Davidet én megértettem. Ha én mennék el a párommal valahova és a helyemen valaki más ülne, párom meg vígan kacarászna vele, akkor én is nagyon rosszul érezném magam. :( :cry:
Szerintem annyira nem volt vészes az a dolog, hisz késett és ezzel bizonyára ő is tisztában lehetett. Ha bárki, akivel a társam jól érzi magát szakításra ad okot, az már komoly probléma.
Jent abszolút nem értettem. Simán elmondhatta volna az igazságot C.J.-nek.
Aztr hiszem azért nem mondta, mert a Nagyi megkérte, hogy senkinek se árulja el.
Számomra jó volt újra látni mindenkit végre: Jack-et, Eddie-t.
Ma néztem meg egyben a legutóbbi három részt. Nekem egyedül Audrey volt unalmas, ugyanazzal a karakterrel tért vissza és a végén ő már elég unszimpatikus lett. JOey-vel semmi bajom, szerintem jól áll neki a hullámos haj.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » csüt. szept. 01, 2005 7:11 pm

Ronibaba írta:De anak örültem, hogy Joey rájött a dolgokra, bár Hetson vezette rá, aki nagyon cuki volt ebben a részben is! :)
Amennyire utáltam mindig ezt a tanárt, most nagyon jó fej volt, most nagyon tetszett. Hatalmasakat röhögtem a szócsatájukon Eddie-vel és Joey-val! :lol: Kicsit nem tetszett, hogy Joey egy háborús könyvből kell rájöjjön: mégis Eddie-nek volt igaza.
Dawson szobája klassz volt! :D Mintha itt már készültek volna a sorozat végére- kicsit nosztalgikus lett minden. :wink: Még Pacey-t is visszahozták az örök vesztes figurájába, nem volt jó látni.
Vicces volt, hogy Katie már találkozott ezek szerint Tom ex-feleségével! :D Biztos faggatta róla...
Igen, Dawsonnak az álmát tette tönkre Pacey ezzel a húzással, mégha nem is tehetett róla. Vicces volt Jack "dilisek három generációja" szövege! :lol:
Azt nagyon szeretem a sorozatban, hogy ügyelnek a folyamatosságra: azaz amit az első sorozatokban láthattunk, nem felejtik el, vannak rá utalások, valóságosabbá teszik a sztorit.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. szept. 03, 2005 9:17 am

Ma lesz az utolsó előtti előtti rész. :(

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » szomb. szept. 03, 2005 9:24 am

hát a dupla rész egynek veszed akkor tényleg :(
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. szept. 03, 2005 9:32 am

Remete írta:hát a dupla rész egynek veszed akkor tényleg :(
A dupla részt külön-külön adja le az RTL Klub.

Mai: Joey Potter and the Capeside Redemption (Felvétel indul!)
Jövő hét: All Good Things... (1) (Azért vannak a jóbarátok...)
Két hét múlva: Must Come to an End (2) (Könny és mosoly)

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » szomb. szept. 03, 2005 10:31 am

Ebben az esetben viszont az utolsó előtti előtt lévő rész van :)
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. szept. 03, 2005 11:42 am

Ma a #622-es epizód következik 14:20-tól az RTL Klubon.

Címe: Felvétel indul! (Joey Potter and Capeside Redemption)

Írta: Gina Fattore és Tom Kapinos.
Rendezte: Michael Lange.

Ízelítő kis képecske:
Kép

Jó szórakozást! :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szomb. szept. 03, 2005 4:23 pm

Hát, nekem nagyon bejött ez a mai rész!! Főleg ahogy felelvenítették a régi dolgokat, meg ahogy Joey megszervezte az egész forgatást, meg minden. Azt viszont végkép leszögezhetjük, hogy a sorozathoz most már sokkal jobban illik a Joey és a haverok, mint a Dawson és a haverok cím. Főleg, ahogy Dawson is leírta a saját filmjét.

Egyébként én pont azon gondolkodtam, hogy annyira jól le voltak zárva a dolgok, hogy nekem nem is feltétlenül hiányzik az két utolsó rész. Bár legalább arra jó, hogy még két hétig láthatunk Dawsont a tévében, utána meg ki tudja, mikor lesz megint.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szomb. szept. 03, 2005 5:11 pm

Bátran állíthatom, hogy az egyik kedvenc részem lesz ez a mai. Kivételesen sikerült "élőben" megtekintenem és minden olyan résznél elérzékenyültem, ami az első részhez vezetett vissza, szóval kétpercenként! :lol: Szinte tényleg olyan érzés volt látni, mintha el kéne búcsúzni a gyerekkori barátaimtól. :cry: Nagyon fognak hiányozni, már most tudom. :(
Joey-nek nagyon jól állt a hajpánt, Pacey és Dawson nem maradhattak így haragban, ez egyértelmű volt, kíváncsi lennék mennyit tett bele ebbe a részbe a rendező, azaz, hogy mennyi a valóság abból, hogy az első részt így, ilyen élmények alapján készítették el. Mert ezzel akkor a kör bezárult. Szépen elrendeztek mindent. Jen ahogy jött, úgy ment el (a molós jelenet közben), ők hárman maradtak. Most kitűnt, hogy mennyivel jobban összeillik Joey Dawsonnal, mint Pacey-vel. Nagyon szomorú búcsú volt. :cry: :smt089
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. szept. 03, 2005 7:02 pm

Gyönyörű, megható rész volt! A nosztalgiahullám a csúcsára ért, bizony sajnálhatja, aki nem látta az első évadot!
(Valamelyik téli hétvégén Dawson-maraton vetítés nálam, aki akar, jöhet! :wink: )

Remekül megcsinálták a "remake"-et, a könyvtáros, a víziszörnyes jelenet... mind nagyon jó volt.
Nem tudom, mit lehet még ezen fokozni - az utolsó (dupla)részből kiderül.

És egy üzenet a végére azoknak, akik elkeseredtek a búcsú miatt:
tudom, hogy sokan ezen nőttünk fel, és megható újra felidézni "kamaszkorunk legszebb nyarát", de az életben nem kell, hogy ugyanígy legyen! Bár már csak 2-szer láthatunk új részt a képernyőn, de ezek megmaradnak videón/DVD-n, és a mi életünkben nem kell attól felnőni, hogy itt így ér véget a történet!
Éljenek az örök gyerekek! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. szept. 04, 2005 9:20 am

Sziasztok!

Én tegnap este megnéztem és lehet, hogy a hangulatom miatt gondolom most ezt így, de azt hiszem nem volt egy rész se olyan jó, mint ez a tegnapi! :cry: :cry:
Annyira, de annyira felidéződtek a régi emlékek, a kezdet. Belefájdult egy picit a szívem!
És merje csak azt mondani nekem vki, hogy nem ez a legjobb sorozat a világon...
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » vas. szept. 04, 2005 3:56 pm

SZiasztok!

Mindenben csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.
Csak superlativusokban tudok beszélni én is...

Megmondom őszintén, nekem ezek a bostonos részek már nem igazán jöttek be, vhogy nem voltak már az igaziak. De ez a rész... Jó volt megint Capeside-ban lenni.

Sajna már alig emlékszem az előző évadokra - bár elejétől láttam -, legalábbis ez a viziszörnyes, meg a többi, nem igazán rémlett. Még azon is el kellett gondolkoznom egy pillanatra, h. ki az az Eve.

Nagyon jó lenne, tényleg, az elejétől megnézni, már én is akartam javasolni, h. szervezhetnénk vmi nosztalgia-vetítést...
Construx, rám számíthatsz!

M.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » vas. szept. 04, 2005 6:36 pm

Kicsit maratoni lenne, nekem 25 videokazin van fenn az összes rész, az minimum 75 óra. Vagyis, ha nem alszunk, akkor 3 nap! :D
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

.Dani.
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. szept. 04, 2005 7:13 pm

Hozzászólás Szerző: .Dani. » vas. szept. 04, 2005 7:28 pm

Sziasztok én még új vagyok itt . Én is mostanában szoktam nézni a sorozatot a tv-ben csak sajnos sok rész kimaradt, és azt szeretném kérdezni hogy tudnátok nekem olyan ftp szervert vagy oldalt mondani ahonnan letölthetném a sorozat epizodait. Elöre is köszönöm.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. szept. 04, 2005 8:01 pm

Húú, nekem is nagyon-nagyon tetszett a mai rész, pörgős volt, vicces, megható, aranyos. \:D/ :smt023 :smt041
Toddnak nagyon örültem, szokás szerint haláliak voltak a beszólásai! Tök rendes volt tőle, hogy eljött. :wink: 8)
Jó volt mindenkit együtt látni! :D
Végül Joey csak elment Párizsba...(hogy miért nem tette meg ezt Eddie-vel :roll: )

Az egyetlen dolog, amit sajnáltam, hogy nem élőben vették fel, amint Joey az Eiffel-toronynál van. Nagyon lehetett látni, hogy egy kivetített kép előtt van. :(

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. szept. 04, 2005 8:03 pm

Kornbabe írta:Az egyetlen dolog, amit sajnáltam, hogy nem élőben vették fel, amint Joey az Eiffel-toronynál van. Nagyon lehetett látni, hogy egy kivetített kép előtt van. :(
Igen, sajnos ez tényleg így van! :( Akartam is mondani, hogy egyedül ez nem tetszett! :?
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. szept. 04, 2005 9:00 pm

Ronibaba írta:
Kornbabe írta:Az egyetlen dolog, amit sajnáltam, hogy nem élőben vették fel, amint Joey az Eiffel-toronynál van. Nagyon lehetett látni, hogy egy kivetített kép előtt van. :(
Igen, sajnos ez tényleg így van! :( Akartam is mondani, hogy egyedül ez nem tetszett! :?
Ennek talán szimbolikus jelentősége van inkább.
Egy snitt miatt KH-nak és egy jópár fős stábnak átrepülni Fr.o.-ba... Én nem hibáztatom őket, hogy nem tették.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » vas. szept. 04, 2005 11:41 pm

Főleg, hogy a sorozatnak már vége lett...
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » hétf. szept. 05, 2005 4:10 pm

Lenne egy kérdésem. Az utolsó részben az a Kristy, akivel Pacey találkozott néhány év után, ugyanaz, akivel a sulibálon a folyosón táncolt, miközben Jack húga rajtakapta őket, bálkirálynő volt, két részben is szerepelt és Ali Larternek hívták? Mert a igen, itt most más játszotta őt.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

FFeri
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: vas. jún. 12, 2005 1:25 am
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: FFeri » hétf. szept. 05, 2005 10:52 pm

Régen nem jártam erre... (Sajna az időhiány az oka).

Azt el kell ismerni, hogy az írók jól kitalálták ezt a "Dawson filmet forgat magukról" sztorit, mert így szívfájdalom nélkül fel lehet idézni a régi szép időket, és egyáltalán nem tűnik erőltettetnek. És érdekes, hogy a később érkező főszereplők (Jen, nagyi, Jack) egy részét már előbb "eltávolították", mintha visszafele mennénk az időben.

Szerintem az egyetemi részek kis kivételtől eltekintve, nem voltak olyan jók, mint a capeside-iak. A bostoni környezet nekem egy kicsit hidegnek, elidegenültnek hatott. Sokszor főszereplők közül egy-egy meg sem jelent az epizódokban (nem egy rész volt Dawson, a címszereplő nélkül!).

Egyébként nem tudja valaki, hogy miért hagyták abba annak idején? Esett a nézettség? Nem vállalták a szereplők a folytatásokat?

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » hétf. szept. 05, 2005 11:32 pm

Azért voltak rosszabbak a bostoni részek, mert Capesideban mindig ott volt mindenki, ráadásul együtt, míg Bostonban külön kellett választani a szereplőket.
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd szept. 06, 2005 9:15 am

daw írta:Lenne egy kérdésem. Az utolsó részben az a Kristy, akivel Pacey találkozott néhány év után, ugyanaz, akivel a sulibálon a folyosón táncolt, miközben Jack húga rajtakapta őket, bálkirálynő volt, két részben is szerepelt és Ali Larternek hívták? Mert a igen, itt most más játszotta őt.
Utánanéztem az imdb.com-on most nem Ali Larter játszotta Kristyt, hanem Nicole Steinwedell.

Válasz küldése