Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. júl. 15, 2005 1:04 am

Sziasztok!

Újabb videót találtam, mely ezúttal Jackről szól. Én nagyokat nevettem rajta, nem tudtam, hogy Jacknek ilyen béna haja volt régebben :P :lol: . Most már sokkal jobban néz ki! :D

Itt a honlap címe:

http://kosarobert.uw.hu/dawson/klip.php

Ez pedig rögtön a videot kezdi el tölteni:

http://kosarobert.uw.hu/dawson/jack.avi

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. júl. 15, 2005 4:10 am

Kornbabe írta:Sziasztok!

Újabb videót találtam, mely ezúttal Jackről szól. Én nagyokat nevettem rajta, nem tudtam, hogy Jacknek ilyen béna haja volt régebben :P :lol: . Most már sokkal jobban néz ki! :D

Itt a honlap címe:

http://kosarobert.uw.hu/dawson/klip.php

Ez pedig rögtön a videot kezdi el tölteni:

http://kosarobert.uw.hu/dawson/jack.avi
Királyosak lehetnek ezek a dolgok, szereljék be már végre nálunk is az ADSL-t, hadd töltsem le őket! :P
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. júl. 15, 2005 4:13 am

(húú, nem is emlékszem már, hogy nézett ki régen Jack... de Joey-nak valamiért bejött.. ;) )
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. júl. 15, 2005 7:02 pm

Holnap már nem leszek, hogy leírjam a véleményemet! De majd leírom, aztán vmikor megosztom veletek! :lol:

Amúgy megvan asszem nekem ez rész angolul! :wink:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. júl. 16, 2005 5:45 am

A mai, #616-os epizód (elvileg) 14:15-kor kezdődik az RTL Klubon.

Címe: Akkor és most (That Was Then).

Ezt a részt Anna Fricke írta és Perry Lang rendezte.

Jó szórakozást hozzá! ;)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. júl. 16, 2005 3:21 pm

Na, mégis van annyi időm, hogy leírjam a benyomásaim! :)

Elég mély volt ez a rész, de nekem tetszett! :) Először is, Pacey és Doug vitája érdekes volt. Úgy éreztem mindeketten mondtak olyat, amiben igazuk volt, de azért Doug egy kicsit szerintem kemény volt Paceyhez!

Aztán meg Dawson...ari volt! :) Már ráfért egy kis gondolkodás, talán jót tett neki ez az egész! Így rálelhet újra régi önmagára!

Joey és az egész Harley ügy..bírom azt a kiscsajt, és Joey is szerintem most régi volt. Az a kiscsávesz meg...van azért benne vmi, ami nagyon huncuttá tetszi, lehet még belőle nagyon tutkó pasi! :P :lol: De azért nem volt semmi, ahogy Joey-t mustrálta! :shock: :D
Hetsontól meg kifeküdtem az elején! Nagyon vicces volt! :lol:

A vége szerintem nagyn jó volt, Pacey és Dawson, végre őket is lehetett együtt látni, bár ott volt vmiféle távolságtartás!
Joey pedig cuki volt, szerintem ahogy telózott Paceynek! :)

Deeeeee...nagyon hiányzott Jack és Jen! :evil: Ilyenkor fejbevágnék néhány forgatókönyvírót! :( :twisted:

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szomb. júl. 16, 2005 3:30 pm

Bocsi, hogy visszatérek erre, de az a Jackes videó valami hihetetlenül-eszméletlenül jó! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A zene is királyos, no de a "főszereplő"( :lol: )! \:D/ \:D/

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. júl. 16, 2005 3:45 pm

Nagyjából egyetértek Nórival, ismételni nem szeretném, úgyhogy nem sokat fogok tudni hozzáfűzni.
Tök jó volt Mr. Goldot (Gouldot?) viszontlátni, ugye pont a napokban néztem DVD-ről a legelső részt, és már abban is szerepelt! :)
Szóval tényleg kúlos visszaemlékezős rész volt. Elsőre valószínűleg fel sem fogtam minden utalást a korábbi részekre. (Talán megérné újra megnézni.)

Pacey és Joey beszélgetését az elején nem igazán értettem, igaz, csak fél füllel koncentráltam rájuk.

A kereskedelmi szünet pedig joggal pályázhat a 'minden idők leghülyébben beszúrt reklámja' dicső címre! :P :evil: Szerintetek a kórházas párbeszédnek ott vége is volt? Mert aztán nem azzal folytatták.. Kivágták volna a jelenet végét? (Nem lepne meg..)

Joey most engem se irritált, bár szerintem megint egy kicsit sokat szerepelt. Nem tudom egyébként, mit gondolkodik annyit, nem hiszem, hogy huszonegynéhány évesen így kezdene bárki egy kapcsolatba. 30-40 évesen talán már lehet racionálisan megközelíteni a dolgot, de ennyi idősen még simán az érzelmeknek kéne dönteniük! Érez valamit vagy nem, ez a lényeg, ha nem, felesleges gondolkodni, ha igen, felesleges gondolkodni - ilyenkor a szerelem a lényeg, azt meg nem lehet ésszel eldönteni vagy megmagyarázni!

Dawson nem tudom, miért hagyná ki a tinikorát, ha újrajátszhatná a dolgait. Együtt volt Jennel, együtt volt Joey-val, életreszóló élményeket és barátokat szerzett, járt a hullámvasút alján és tetején, ilyen fantasztikus és érzelemgazdag időszaka azóta sem volt! (Lám, a filmes inspirációit is akkor szerezte - mert volt miből merítenie.)
Nem hiszem, hogy az ember érettebb fejjel csak a rosszra emlékezne fiatal korából! Legalábbis én biztos nem! :D
Imádok fiatal lenni és élvezni az életet! 8) :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára construx szomb. júl. 16, 2005 3:52 pm-kor.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. júl. 16, 2005 3:48 pm

Chi írta:Bocsi, hogy visszatérek erre, de az a Jackes videó valami hihetetlenül-eszméletlenül jó! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A zene is királyos, no de a "főszereplő"( :lol: )! \:D/ \:D/
Na, mostmár aztán nagyon fúrja az oldalam. :P
Bár én valószínűleg nem olyan szemmel nézném... :wink:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. júl. 16, 2005 8:42 pm

Nekem is bejött a mai rész. Olyan volt, mint a hajdani DC-k. (Persze Jack és Jen hiányzott.)
tetszett, h. mindhármójuknak külön sztorija van, de valahol összekapcsolódnak... Nekem ez így fekszik.
M.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. júl. 16, 2005 8:46 pm

construx írta:
Pacey és Joey beszélgetését az elején nem igazán értettem, igaz, csak fél füllel koncentráltam rájuk.

Joey most engem se irritált, bár szerintem megint egy kicsit sokat szerepelt. Nem tudom egyébként, mit gondolkodik annyit, nem hiszem, hogy huszonegynéhány évesen így kezdene bárki egy kapcsolatba. 30-40 évesen talán már lehet racionálisan megközelíteni a dolgot, de ennyi idősen még simán az érzelmeknek kéne dönteniük! Érez valamit vagy nem, ez a lényeg, ha nem, felesleges gondolkodni, ha igen, felesleges gondolkodni - ilyenkor a szerelem a lényeg, azt meg nem lehet ésszel eldönteni vagy megmagyarázni!
Azért a barátok esetében ez mindig húzós... Az érzelmeknek nem mindig jó teret engedni ilyen esetben... Szerintem jogos, ha ezért vacillál J.
CSak hát ő maga azt mondta, h. fél, h. ugyanaz ismétlődik meg, mint régen... hát igen, kicsit fura.
M.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. júl. 16, 2005 9:07 pm

Kornbabe írta:Itt egy újabb video, ezúttal Charlie & Joey, szintén Roberto készítésében:

http://kosarobert.uw.hu/dawson/charlie.avi

A linkre kattintva rögtön tölteni kezdi a fájlt.
Még csak most néztem meg, nagggggggggyon-naggggggyon tutti....

És a zene: a Blondie Maria-ja!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gratula, Roberto!!!!!!!!!!!!!
M.

Muszterpisztoly
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 8:54 pm

Hozzászólás Szerző: Muszterpisztoly » szomb. júl. 16, 2005 9:17 pm

Nem nagyon ismerem még a szereplőket...szóval, ki volt az a srác, aki azzal a ki szöszivel kavar? Aki a Narancsvidékben Olver figurája...asszem

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » szomb. júl. 16, 2005 9:20 pm

Kornbabe írta:Sziasztok!

Újabb videót találtam, mely ezúttal Jackről szól. Én nagyokat nevettem rajta, nem tudtam, hogy Jacknek ilyen béna haja volt régebben :P :lol: . Most már sokkal jobban néz ki! :D

Itt a honlap címe:

http://kosarobert.uw.hu/dawson/klip.php

Ez pedig rögtön a videot kezdi el tölteni:

http://kosarobert.uw.hu/dawson/jack.avi
ez is királlllly!
Nagyon jó a zene
M.
Ja még van egy Joey-Eddie-s, amit még nem láttam, azt is letöltöm!!!
M.

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » szomb. júl. 16, 2005 9:25 pm

Csak egy beugró volt aki Hetson professzor lányának csapta a szelet.
Most hogy mondod tényleg ő lehet mert nagyon ismerős volt ;)
akkor innen :)
Nem szenvedek elmebetegségben.
Minden percét élvezem.


Kvak, Kvak, Kvak...

Muszterpisztoly
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 8:54 pm

Hozzászólás Szerző: Muszterpisztoly » szomb. júl. 16, 2005 9:28 pm

Remete írta:Csak egy beugró volt aki Hetson professzor lányának csapta a szelet.
Most hogy mondod tényleg ő lehet mert nagyon ismerős volt ;)
akkor innen :)
Köszi! A többiek nem szólalnak meg? Nem kell tőlem félni... :cry: :wink:

Minden nap fennvagytok vagy hogy van ez?

És, ha már témánál vagyunk...hogy hvják Hetson lányát? Mert nem akarok hülyeséget rni :wink:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. júl. 17, 2005 8:06 pm

Muszterpisztoly írta:
Remete írta:Csak egy beugró volt aki Hetson professzor lányának csapta a szelet.
Most hogy mondod tényleg ő lehet mert nagyon ismerős volt ;)
akkor innen :)
Köszi! A többiek nem szólalnak meg? Nem kell tőlem félni... :cry: :wink:

Minden nap fennvagytok vagy hogy van ez?

És, ha már témánál vagyunk...hogy hvják Hetson lányát? Mert nem akarok hülyeséget rni :wink:
Szia! :D

Üdv közöttünk! :wink: Igen, általában minden nap fennt vagyunk, főleg 20:00 - 22:00 között.

Hetson lányát Harleynak hívják.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. júl. 17, 2005 8:08 pm

Nekem is nagyon tetszett a rész. :D Főleg azért mert voltak számomra is tanulságos mondatok. Jacket és Jent én is hiányoltam. :?
Én a jövő heti részt várom nagyon! :mrgreen:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. júl. 17, 2005 10:27 pm

Mary írta:Azért a barátok esetében ez mindig húzós... Az érzelmeknek nem mindig jó teret engedni ilyen esetben... Szerintem jogos, ha ezért vacillál J.
Jajaja, ez igaz!

(Bár szerintem mindig hasznos az érzelmeinkre hallgatnunk. Különben csak megerőszakoljuk magunkat, az meg nem jó! :) )
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. júl. 20, 2005 12:20 am

Már csak 8 rész van hátra. :(

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. júl. 23, 2005 12:25 pm

A mai, #617-es rész 14:40-kor kezdődik az RTL Klubon.

Címe: Régi szép idők (Sex and Violence)

Az epizódot Anna Fricke és Tom Kapinos írta, Frank Perl pedig rendezte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára construx szomb. júl. 23, 2005 1:48 pm-kor.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szomb. júl. 23, 2005 12:59 pm

construx írta: Címe: ? (Sex and Violence)
Címe: Régi szép idők

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. júl. 23, 2005 1:51 pm

Chi írta:
construx írta: Címe: ? (Sex and Violence)
Címe: Régi szép idők
Igen, kevertem az előző epizóddal, már javítottam, köszi! :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. júl. 23, 2005 3:59 pm

Na, nekem nagyon tetszett ez a rész! Bár fel vagyok háborodva, hogy Jacket olyan rég nem lehet látni! :cry: :evil: :evil: Ez kiborító! :?

Most igaz, hogy a végéről kezdem, de nagyon hatásos volt Eddie feltűnése! Mondjuk én már tudtam, hogy ez lesz, de azért így is nagyon poén volt! És Joey milyen fejet vágott! :shock: :lol: :lol:
Amúgy már megint tök fölösleges volt az a hiszti, amit levágott "titkárnőként". Nagyon dilis! De az nem volt semmi, amikor egymásnak estek Paceyvel! :D

Hát Jent se nagyon értem, szerintem nem a szexmegvonás a megoldás, de ez csak az én véleményem! :roll:

Dawson meg tök jó volt, hogy visszautasította ezt az idióta szexmániás nagyfőnököt! Elég kikészítő volt, hogy így tönkrevágott volna egy ötletet! Még jó, hogy Dawson elment az isteni Todd-hoz, akit mellesleg nagyon jó volt újra látni! :)

Na, hát kb. ennyi a benyomásom a mai részről! :)

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. júl. 23, 2005 4:20 pm

A mai rész jó pörgős volt.
A Pacey-Joey-szál számomra lassan végletesen kezd elszakadni a valóságtól. (Lásd még: ilyen nincs!)
Joey valami hihetetlenül ellenszenves mostmár. Én nem is tudom, mit mondanak az ilyenre, de akinek saját bevallása szerint sincs egy vasa se, és valami elképesztő szerencse folytán ölébe hullik egy állás, amit végezhet abban a 2 hétben, amikor épp ráér, és ami álomfizetéssel jár... Hát szóval heti 600 dollárért (azaz 120.000 Ft-ért) lejjebb vehetne az arcából, és minimum szó nélkül megcsinálhatna egy kávét..
Ehhez képest leginkább a száját jártatja, direkt elront mindent, a féltékenykedésével veszélyezteti Pacey állását - és a végén még neki áll feljebb! DUH! :evil:
A csattanó viszont állat volt a végén! Heló, Eddie! :P :lol: (Ebből mi lesz?...)

P-ék párosán túl a többi rész viszont tetszett, Dawson morális választása csak később fog eldőlni, helyes volt-e (vagy inkább megérte-e), mindenesetre érdekes emberek ülnek kulcspozíciókban arrafelé is, sajnos. Ettől mondjuk még elfogadhatta volna, ahogy a Sátán is javasolta. (Jajj de jó volt őt megint látni! A dumája a csajról eszméletlen! :lol: :lol: :lol: )

Jenék problémája az elején (más szemszögből) nagyon ismerősnek tűnt, a megoldás viszont fura volt. Eleve az állam leesett, hogy ilyen nyíltan beszéltek szexről a Nagyi előtt.. Ő meg meg se lepődött.. Ejha.
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem természetes, ha az emberek hetente többször is szeretnének összebújni. Ha a lányok ezt nem nagyon forszírozzák, akkor általában vagy velük, vagy a kettejük párosával van valami gond. Jen viszont azt mondta, senkivel nem volt olyan jó, mint CJ-vel. Nekem ez így nem jön össze... Azért, mert tartós kapcsolatot szeretne? Ugyan már. Annak ehhez semmi köze. Lehet, hogy inkább nem mondott igazat - vagy még senkivel se volt neki igazán jó.. Remélem, a hátralevő részekben ki fog derülni a válasz. ;)
(Egyébként szerintem ők Dawsonnal voltak a legjobbak - de ez csak szubjektív vélemény.)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. júl. 23, 2005 4:33 pm

construx írta:Jenék problémája az elején (más szemszögből) nagyon ismerősnek tűnt, a megoldás viszont fura volt. Eleve az állam leesett, hogy ilyen nyíltan beszéltek szexről a Nagyi előtt.. Ő meg meg se lepődött.. Ejha.
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem természetes, ha az emberek hetente többször is szeretnének összebújni. Ha a lányok ezt nem nagyon forszírozzák, akkor általában vagy velük, vagy a kettejük párosával van valami gond. Jen viszont azt mondta, senkivel nem volt olyan jó, mint CJ-vel. Nekem ez így nem jön össze... Azért, mert tartós kapcsolatot szeretne? Ugyan már. Annak ehhez semmi köze. Lehet, hogy inkább nem mondott igazat - vagy még senkivel se volt neki igazán jó.. Remélem, a hátralevő részekben ki fog derülni a válasz. ;)
(Egyébként szerintem ők Dawsonnal voltak a legjobbak - de ez csak szubjektív vélemény.)
Na, ez az! Teljesen egyetértek veled, ezeket a dolgokat én sem értem! :roll: Sőt egy picit dühítő is volt Jen felfogása!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. júl. 23, 2005 4:52 pm

EDDIE IS BACK!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jesszus! Csak ezért vártam a mai részt és csak az utolsó 5 mp-ben szerepelt. :? :? :?
Nekem nem igazán tetszett a rész, sajnos egyáltalán nem vagyok kibékülve a Joey-Pacey párossal. Szerintem Audery sokkal jobban illett hozzá, persze még a kezdeti időkben. Aztán tök idegesítő volt a szexmániás öreg trotty is! Fúj! :x Ennyire buta embert! :evil:
Nekem C.J. is full unszimpatikus volt. Alig nyitja ki a szemét már hancúrozni akar. Persze...
Jaaaj, de jó, hogy Eddie visszatért! Már alig várom a jövő heti részt, hogy mi lesz!!! :D

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szomb. júl. 23, 2005 5:11 pm

Ja, igen. Azt elfelejtettem megírni, hogy Joeynak az a "jaj, VÉLETLENÜL leöntöttem tejszínnel a riporternőt" megmozdulása nagyon gyenge és átlászó volt! Mit ért el vele? Semmit. Szerintem csak magát járatta le. :?

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. júl. 23, 2005 7:18 pm

Kornbabe írta:Nekem C.J. is full unszimpatikus volt. Alig nyitja ki a szemét már hancúrozni akar. Persze...
Hát egy hét után azért már nem csoda.. szerintem.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. júl. 23, 2005 8:25 pm

Ezen a mai részen könnyesre röhögtem magam- hihetetlneül jó volt! Még akkor is, ha voltak benne olyan tuskók, min C.J. De azért az klassz volt, ahogy a Nagyi "elrendezte" a dolgokat. Meg az is nagyon .....amikor Jen ölelgetésre gondolt, C. J. meg nem épp arra!:DD
Jack nekem is nagyon hiányzik.....
Joey nagyon dögös volt abban a titkárnős ruciban....nem csoda, hogy "egymásnak estek" P.-vel.
RR és Todd felülmúlhatatlan.....bár a prosztatás Larry sem volt semmi!:PP

Eddie....csak hogy valami dráma is legyen:(

Most ennyit tudtam írni! A 6. széria egyik legjobb része...ott volt, nagyon!
I'M ALWAYS TRYING...

Válasz küldése