Részek

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » hétf. ápr. 11, 2005 9:34 pm

Mary írta: Szerintem egyáltalán nem biztos, h. lefeküdt egymással Dawson és Natasha....
Ti el tudjátok képzelni, h. D. ilyet mond, mint ahogy N. azt mondta, h. tőle idézi: Megkapta élete legjobb dugását?! :?: :?: :?:
Ilyet csak egy közönséges részeg lány mond, D. szerintem soha sem mondana ilyet...
Üdv: M.
Szerintem: nem biztos, hogy pont ezekkel a szavakkal, de biztos hogy valamit mondott, különben Dawson tiltakozott volna. Talán túlzott Natasha.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. ápr. 11, 2005 9:50 pm

Corrman írta:Nagyon szépen köszönöm! :D

Ezért kapsz egy mottót:

Kornbabe Forever! (ez nagy megtiszteltetés, Katie-n kívül nem sokan kaphatnak ilyet! :lol: )
Köszi, ezt nagyon jól esett olvasni, még bele is pirultam, íme a bizonyíték: :oops: :D

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. ápr. 11, 2005 9:51 pm

Chi írta: Szerintem: nem biztos, hogy pont ezekkel a szavakkal, de biztos hogy valamit mondott, különben Dawson tiltakozott volna. Talán túlzott Natasha.
Egyet értek.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. ápr. 11, 2005 9:52 pm

Chi írta: Szerintem: nem biztos, hogy pont ezekkel a szavakkal, de biztos hogy valamit mondott, különben Dawson tiltakozott volna. Talán túlzott Natasha.
Igen, lehet. Nem tudja vki, az eredetiben ez hogy hangzott?

Másrészt: nem hiszem, hogy most az a helyzet volt, h. értelme lett volna tiltakozni, és ezt D felérte ésszel.
Egyébként J is eléggé jól tűrte... úgy értem, ahhoz képest, h. Eddie-t meg osztotta egyfolytában... Hja, Eddie érdekli, Dawson már nem.
E-vel kapcsoltban még heves, és logikátlan, D-vel kapcsolatban már bölcs megállapításokat tesz.
Ez már lejátszott meccs.
Üdv mindenkinek: M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd ápr. 12, 2005 10:30 am

bizsu írta:
Sziasztok!

Ezer éve, hogy utoljára erre jártam, ahogy látom, azóta eléggé ki is cserélődött a társaság, talán a régebbiek közül egy-ketten még emlékeznek rám. Mindenesetre üdv újra mindenkinek!
Üdv: Zsuzsi


Sziaaaaaa Bizsuuuuuu!

De örülök, hogy újra látlak (olvaslak...)!!!
Amikor a napokban felmerült a találkozó ötlete, gondolkoztam el, milyen jó lenne, ha a régiek megint itt lennének ezen az új fórumon is! (Így legyen ötösöm a lottón.. )
Remélem, mostantól rendszeresen jársz majd ide!


Szia Construx! Köszi a kedves fogadtatást!!! Hát, ígérem megpróbálok majd gyakrabban erre járni, hála a szélessáv előnyeinek remélem ez majd sikerülni is fog!

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd ápr. 12, 2005 10:31 am

Bocsi az előző hozzászólás nem igazán úgy sikerült formailag, ahogy akartam, de remélem azért így is érthető. Nem is annyire könnyű ez a fórumhasználat, mint gondololtam :oops:

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » kedd ápr. 12, 2005 10:36 am

Na, én utánanéztem a kérdéses Natash-ás jelenetnek, és a dolog így hangzott eredetiben:

[Natasha walks up to join them. Todd comes walking up with her.]

Natasha: Dawson, what are we doing?

Todd: Grab a bite quick. I need you in makeup for the next shot. Hello, love. Nice to see you again.

Joey: Hi, Todd.

Todd: Uh, Natasha, have you met Dawson's friend-- Joey, isn't it?

Natasha: Oh, my god. This is her, isn't it?

Dawson: Natasha-

Natasha: You have the nerve to bring her here tonight, the girl you dumped me for after I gave you the best sex of your life?

Dawson: Can we-

Natasha: I'm just quoting you, Dawson. Sorry...you embarrassed? 'Cause I wouldn't want to embarrass Dawson Leery, what with his chivalrous nature and oh-so-quiet dignity. See, Dawson's the kinda guy who'll walk a girl home, you know, help her over a rain puddle? Real gentleman. Then he'll sleep with her, tell her she's the best he ever had, and break up with her answering machine. So nice to meet you. I'll be in my trailer if you need me.

[She storms off, and Dawson is left there with Todd and Joey, all looking at one another not knowing what to say. Joey leaves, and Todd just looks back and forth from the two women, then looks at Dawson with a smirk on his face.]

Hát, lehet elemezgetni a mondatokat, de szómiszó eredetiben is eléggé hasonló hangzott el, mint magyarul, bár lehet, hogy árnyalatnyival kevésbé durván.

john6
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: kedd feb. 01, 2005 10:58 am
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs

Halihó

Hozzászólás Szerző: john6 » kedd ápr. 12, 2005 1:28 pm

Szia Bizsu! :lol:

Te honnan szerezted meg a párbeszédet? Internetről, vagy megvan DVD-n?
Ha netről, légyszi írd meg a címet!
Mary

Nem valószinű, h a N+D sexben értettem egyet Veled, de már nem emlékszem mivel kapcsolatban írtam! :lol:
Egyébként szerintem lehetett sex köztük, mert mi pasik szerintem szerelmesen is képesek vagyunk mással is lenni, ha nem kölcsönös!

Szép Napot mindenkinek! Janó

john6
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: kedd feb. 01, 2005 10:58 am
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs

Hozzászólás Szerző: john6 » kedd ápr. 12, 2005 1:33 pm

Skacok még egy kérdés!

Nektek sem működnek a különböző szinnel írt szövegek?! Vagy csak én vagyok ilyen lúzer?! :lol: Bár most lehet, hogy menni fog! :D

Á, megoldottam! :D :D :D

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » kedd ápr. 12, 2005 5:04 pm

Mary írta:
Igen, lehet. Nem tudja vki, az eredetiben ez hogy hangzott?

Másrészt: nem hiszem, hogy most az a helyzet volt, h. értelme lett volna tiltakozni, és ezt D felérte ésszel.
Egyébként J is eléggé jól tűrte... úgy értem, ahhoz képest, h. Eddie-t meg osztotta egyfolytában... Hja, Eddie érdekli, Dawson már nem.
E-vel kapcsoltban még heves, és logikátlan, D-vel kapcsolatban már bölcs megállapításokat tesz.
Ez már lejátszott meccs.
Üdv mindenkinek: M.
Hát tény, hogy lejátszott meccs (amit személy szerint én nagyon sajnálok), de azért egy akkora veszekedés után (+csalódás) nem lennék benne olyan biztos, hogy mindketten azt tartják ésszerűnek ha a másik olyat gondol róla ami nem igaz (Dawsonnál egy kissé kiábrándító is).
De asszem túlbonyolítom. Hagyjuk.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Re: Halihó

Hozzászólás Szerző: Chi » kedd ápr. 12, 2005 5:06 pm

john6 írta:
Egyébként szerintem lehetett sex köztük, mert mi pasik szerintem szerelmesen is képesek vagyunk mással is lenni, ha nem kölcsönös!
Te jó ég! Kérlek, mondd, hogy ez nem általános igazság!!!!!! :(

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » kedd ápr. 12, 2005 6:02 pm

Természetesen ez sem általános, de azért gyakorinak mondanám! Ennek persze sok oka lehet, de nem akarok most regényt írni :D

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Re: Halihó

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd ápr. 12, 2005 6:32 pm

Chi írta:
john6 írta:
Egyébként szerintem lehetett sex köztük, mert mi pasik szerintem szerelmesen is képesek vagyunk mással is lenni, ha nem kölcsönös!
Te jó ég! Kérlek, mondd, hogy ez nem általános igazság!!!!!! :(
Gondoltam rá, h. D. védelmében leírom én is, hogy egy olyan fiú, aki éppenhogycsak egy éve belekóstolt a testi szerelembe, valószínű, hogy ebben a korban elég könnyen táncba vihető... (CSak féltem, h. a "ti, pasik" megköveztek érte.)
És egy ilyen csajjal, mint Natasha...
Abban biztos vagyok, h. nem D. kezdett ki vele.
Pacey-t már nem tudta volna ágyba vinni egy hasonló szituban.
M.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Re: Halihó

Hozzászólás Szerző: Chi » kedd ápr. 12, 2005 6:43 pm

Mary írta: Gondoltam rá, h. D. védelmében leírom én is, hogy egy olyan fiú, aki éppenhogycsak egy éve belekóstolt a testi szerelembe, valószínű, hogy ebben a korban elég könnyen táncba vihető... (CSak féltem, h. a "ti, pasik" megköveztek érte.)
És egy ilyen csajjal, mint Natasha...
Abban biztos vagyok, h. nem D. kezdett ki vele.
Pacey-t már nem tudta volna ágyba vinni egy hasonló szituban.
M.
Arra, hogy "ilyen csajjal, mint Natasha": szerintem Joey nyomába se ér Natasha.
Paceynek, meg ha jól emlékszem majdnem volt valami kalandja azzal a főnöknővel.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd ápr. 12, 2005 6:46 pm

bizsu írta:Na, én utánanéztem a kérdéses Natash-ás jelenetnek, és a dolog így hangzott eredetiben:

[Natasha: Oh, my god. This is her, isn't it?

Dawson: Natasha-

Natasha: You have the nerve to bring her here tonight, the girl you dumped me for after I gave you the best sex of your life?

Dawson: Can we-

Natasha: I'm just quoting you, Dawson. Sorry...you embarrassed? 'Cause I wouldn't want to embarrass Dawson Leery, what with his chivalrous nature and oh-so-quiet dignity. See, Dawson's the kinda guy who'll walk a girl home, you know, help her over a rain puddle? Real gentleman. Then he'll sleep with her, tell her she's the best he ever had, and break up with her answering machine. So nice to meet you. I'll be in my trailer if you need me.

Hát, lehet elemezgetni a mondatokat, de szómiszó eredetiben is eléggé hasonló hangzott el, mint magyarul, bár lehet, hogy árnyalatnyival kevésbé durván.
Köszi, bizsu, a gyors választ, igazán megleptél vele.
Valóban: "I gave you the best sex of your life"-kb. azt jelenti, mint ahogy fordították.
És most már elhiszem, hogy akár mondhatta is ezeket a mondatokat D., amilyen lelkesedős a lelkem...
M.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Re: Halihó

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd ápr. 12, 2005 7:16 pm

Chi írta: Arra, hogy "ilyen csajjal, mint Natasha": szerintem Joey nyomába se ér Natasha.
Paceynek, meg ha jól emlékszem majdnem volt valami kalandja azzal a főnöknővel.
Bocs, ha félreérthető voltam, de az "ilyen csajjal, mint Natasha" megjegyzést a lány könnyűvérűségére tettem, nem a külsejére v. a személyisége egyéb tulajdonságára. (Természetesen: nyomába sem ér J-nek ez a hisztis liba.)
Paceyvel kapcsoltaban: leírtad a kulcsszót: majdnem. Nekem is eszembe jutott, és ez csak megerősített abban, h. leírjam, amit írtam.
Végül nem mentek végig azon az úton, amin elindultak, és azért, mert Pacey megálljt parancsolt magának.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Re: Halihó

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd ápr. 12, 2005 7:39 pm

Mary írta: Paceyvel kapcsoltaban: leírtad a kulcsszót: majdnem. Nekem is eszembe jutott, és ez csak megerősített abban, h. leírjam, amit írtam.
Végül nem mentek végig azon az úton, amin elindultak, és azért, mert Pacey megálljt parancsolt magának.
Micsoda?????????????? A főnöknő állította le az egészet, mondván, neki elég a tudat, hogy megkaphatja. Szóval az abszolút nem Paceyn múlott.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Re: Halihó

Hozzászólás Szerző: Mary » kedd ápr. 12, 2005 8:07 pm

Kornbabe írta:

Micsoda?????????????? A főnöknő állította le az egészet, mondván, neki elég a tudat, hogy megkaphatja. Szóval az abszolút nem Paceyn múlott.
Akkor bocs, de erre nem emlékeztem...
:oops:

Biztos, h. nem volt olyan, h. P. állította le???

P.-t egy kicsit érettebbnek tartottam ennél...
(Így viszont: az egyik kutya, másik eb - D-től sem várok mást...)
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Re: Halihó

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd ápr. 12, 2005 8:23 pm

Mary írta: Akkor bocs, de erre nem emlékeztem...
:oops:

Biztos, h. nem volt olyan, h. P. állította le???

P.-t egy kicsit érettebbnek tartottam ennél...
(Így viszont: az egyik kutya, másik eb - D-től sem várok mást...)
M.
Igen, volt, hogy visszautasította, de ez még ezelőtt az ominózus eset előtt volt. Akkor ment bele a játékba, mikor Audreyval összeveszett.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Re: Halihó

Hozzászólás Szerző: bizsu » szer. ápr. 13, 2005 5:34 pm

john6 írta: Szia Bizsu! :lol:

Te honnan szerezted meg a párbeszédet? Internetről, vagy megvan DVD-n?
Ha netről, légyszi írd meg a címet!
Mary

Nem valószinű, h a N+D sexben értettem egyet Veled, de már nem emlékszem mivel kapcsolatban írtam! :lol:
Egyébként szerintem lehetett sex köztük, mert mi pasik szerintem szerelmesen is képesek vagyunk mással is lenni, ha nem kölcsönös!

Szép Napot mindenkinek! Janó
Internetről szereztem az idézetet, nincs olyan szerencsém, hogy a 6.szezon meglegyen DVD-n (na, nem mintha a többi öt meglenne). Lényeg a lényeg: a www.dawson-info.com - on rajta van az összes rész szövegkönyve a Transcripts menüpont alatt.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szer. ápr. 13, 2005 8:18 pm

Megnéztem ezt a dawson-info oldalt, tényleg tök jó, nem is tudtam, hogy van ilyen!

Köszi 8)

john6
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: kedd feb. 01, 2005 10:58 am
Tartózkodási hely: Budapest/Pécs

Sziasztok Dawson és a haverok rajongótársaim!

Hozzászólás Szerző: john6 » szer. ápr. 13, 2005 8:31 pm

Szóval Kedves emberek! Örülök, hogy néhányotokban mindenfajta reakciót kiválthattam! Egyébként én is úgy gondolom, hogy ez természetesen nem mindenkire igaz! :P
Egyébként láttam néhányotoknál, hogy sorrendet állított fel a szériák között! Én erre csak annyit mondanék, hogy szerintem a legjobb az 1. széria volt, persze ennek lehet az oka az is, hogy abban a koromban arra voltam a leginkább fogékony, ami azokban a részekben volt, de szerintem azt is el lehet mondani, hogy talán azokban a részekben volt leginkább a Joey természetes! Kicsit lehetett, már a 2. szérián érezni a szereplőkön, hogy ez a sorozat "nagyot durrant" a Yankee-knél :lol: !
Na, már ennyit! Legyetek jók! A lányoknak puszi a fiúknak pedig hello! :lol:


Giovanni

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. ápr. 15, 2005 2:03 pm

HOLNAP FORMA 1+ DAWSON KOMIBINÁCIÓ?

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. ápr. 15, 2005 7:19 pm

Tudomásom szerint igen, bár én csak a kombi második eleme iránt érdeklődöm :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. ápr. 15, 2005 9:08 pm

Corrman írta:HOLNAP FORMA 1+ DAWSON KOMIBINÁCIÓ?

Dawson és a haverok 14:00-tól

A címe: Bosszúvágy
Forma-1 nem lesz, csak jövő héten, de Dawson akkor is lesz, szóval most egy ideig folyamatosan lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ameline pén. ápr. 15, 2005 11:26 pm-kor.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » szomb. ápr. 16, 2005 3:15 pm

Nem kifejezetten a részről írok, mert sietnem kell! ( csak féltem, hogy ezt elfelejtem

(Adrienn, neked is csak este v holnap tudok, ezer bocs, de szép, napfényes napot....ú, micsoda alliteráció :) )

Múltkor már érdeklődtem Laura Doyle száma felől....most is van 2 ( e részből,) amit nem találok a DC-n!

Ha valakinek megvan, vagy megtalálja, szóljon!

Köszike!


Később majd minden hozzám intézett kérdésre ( operett, stb. ) is írok,

szóval:
Reunion" - Jonah
Album: Save The Swimmer

Turn Your Lights Down Low" - Reed Foehl
Album: Spark


Köszike mindenkinek!

Szép napot! ( nekem szép lesz, tuti :) )

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. ápr. 16, 2005 6:21 pm

Ma is rádöbbentem, hogy ez a mai rész közel sem volt olyan klassz,mint anno a S1-S4 részek! Mindössze két jelenet tetszett, az egyik, amikor Joey prof-ja és Eddie enyhén összezörrent , a másik, - és ez tök kifejező volt- amikor Natasha meghívta Darts-ra dawson-t! Egyébként hihetetlen, hogy Dawson karaktere mennyire háttérbe szorult, nagyon sz*r ez így! Én még sehol nem láttam végig a sorit, Dawson anyja felbukkan még???

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. ápr. 17, 2005 9:16 am

Corrman írta:Múltkor már érdeklődtem Laura Doyle száma felől....most is van 2 ( e részből,) amit nem találok a DC-n!
Én megtaláltam már Limewire-ön, de egyszerűen nem tölti le! :(

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. ápr. 17, 2005 9:26 am

Na, akkor a tegnapi részről:

Hát megint nem tetszett olyan nagyon, mint mondjuk a múlt heti! :(
Nem tom mit istenítették Audrey-t, szerintem brutális volt. Ott röhögtem, hogyha én elmennék egy ilyen koncertre, ahol így ordibál az énekes, akkor 2 perc után mennék is! :roll:
Ne, meg szegény Pacey, hogy elaludt már. Tök kivan! Dolgozik, mint a güzü, hogy Audrey felnézhessen rá, erre meg Audrey mindig hisztizik. Ebből úgy érzem nem lesz semmi jó! Nem is illenek össze! paceynek olyan csajszi kell, aki értékeli!

Hát úgy néz ki, hogy Dawson nyomulna Natashára! :) Biztos lesz még komolyabb dolog is ebből. Tegnap már határozottan szimpibb volt a csaj, mint múltkor, de még mindig nem az igazi!

Eddie + Joey...hát ők ketten kész kabaré. Nagyon-nagyon bírom a srácot, van stílusa! :)

Azért Jack tanárának van ám pofája! :shock: :shock: Kedves kis ember, Jacket bünteti, mert nem tud megbírkózni a saját problémájával! Még jó, hogy Jack képes volt összeszedni magát és megmondani a magáét!

És most van az, hogy Jent akarom, mármint hogy vele is történjen már vmi izgi!!!!!! Pasit neki, igazi elsöprő szerelmet!!!!! :lol:
:) :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » vas. ápr. 17, 2005 12:54 pm

Szerintem is borzasztó volt Audrey énekhangja! :? Pedig a zene nem lett volna rossz.
Hát igen, Dawsonra megint a megmentő szerepet osztották. A főnökét, Toddot nagyon bírom! :D Natasha tényleg szimpibb volt.
Szegény Joey, nem irigylem a tanáráért. Tényleg kedveli Eddie-t és már alig várom, hogy összejöjjenek. Remélem így lesz. :)
Szegény Pacey...annyira aranyos volt, ahogy ülve elaludt. Egyébként azon a véleményen vagyok, hogy jobb is hogy nem hallotta és látta Audreyt 8) .

Válasz küldése