1. Balatoni találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. aug. 06, 2007 7:32 pm

Ronit se felejtsuk ki..meg Godric is a forum tagja, jo lenne mar eloben is latni.
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. aug. 09, 2007 1:27 pm

lenne egy vad otletem (es elore elnezest kerek esetol)..szoval ma ujsagoltam a kollegaknak, h megyunk Furedre jovo 7vegen, es mondtak, h miert nem megyunk Siofokra? nagyobb is, zajosabb is, raadasul-ami szamomra a leglenyegesebb-lassan melyuk a viz, mig az eszaki parton meg nicns annyira nagy ter a pancsikazoknak. persze ott Furednel is biztos vannak jo lehetosegek, de engem nagyon vonz most Siofok...es ott sok mindent lehet csinalni....csak lehet h a szallas lenne huzosabb.

visszajelzest kerek.:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. aug. 09, 2007 4:47 pm

temesed írta:lenne egy vad otletem (es elore elnezest kerek esetol)..szoval ma ujsagoltam a kollegaknak, h megyunk Furedre jovo 7vegen, es mondtak, h miert nem megyunk Siofokra? nagyobb is, zajosabb is, raadasul-ami szamomra a leglenyegesebb-lassan melyuk a viz, mig az eszaki parton meg nicns annyira nagy ter a pancsikazoknak. persze ott Furednel is biztos vannak jo lehetosegek, de engem nagyon vonz most Siofok...es ott sok mindent lehet csinalni....csak lehet h a szallas lenne huzosabb.

visszajelzest kerek.:D
már miért is kérsz elnézést tőlem?! :shock:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » csüt. aug. 09, 2007 8:22 pm

én javasoltam már mindkét helyet.. :) Siófok tényleg nyüzsgőbb, viszont Füreden van pl. egy görög falu.. :)
nekem mindegy a helyszín, a szórakozás úgyis jó lesz! 8)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. aug. 12, 2007 9:58 pm

No, körbenéztem siófoki szállások terén is. Íme a kínálat. Viszont jó lenne már döntenünk, mert a végén még a jó helyekről lemaradunk.

http://www.balaton.hu/balatonpanzio/hu_panzio.htm

http://www.adam.co.hu/ (ha itt nem úgy nyilna meg az oldal, a Balatoni vendégházat kéne nézni

http://www.balaton.hu/edenkert

http://www.adlerhotel.hu/index.php?mid=1

http://www.agrohotelsiofok.hu/index.php?mid=1

http://www.kabalanyaralo.fw.hu/

http://www.siofok-balaton.com/megkozelites.php?lang=hu
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » vas. aug. 12, 2007 10:31 pm

köszi a linkeket, Ese!

elmondom, hol látom a problémát: ezek az üdülők/szállodák minimum kétágyas szobákkal vannak felszerelve. ha mindannyian külön szobát akarunk, gyakorlatilag 2 fő szállását kéne fizetnünk.
megértem, hogy te üdülési csekkel akarsz fizetni, de én nem szívesen adnék 8-10.000 Ft-ot éjszakánként egy szobáért, amikor a Zimmer Frei helyeken ellehetek 3-4000-ből is.
ezt hidaljuk valahogy át.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » vas. aug. 12, 2007 11:01 pm

aug. 18-19-20-án Miskolcon leszek a barátnőm családjánál... január óta próbálunk időpontot egyeztetni, mikor lenne jó mindkettőnknek...
nektek viszont jó szórakozást! isteni lesz :D:D

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. aug. 12, 2007 11:03 pm

construx írta:köszi a linkeket, Ese!

elmondom, hol látom a problémát: ezek az üdülők/szállodák minimum kétágyas szobákkal vannak felszerelve. ha mindannyian külön szobát akarunk, gyakorlatilag 2 fő szállását kéne fizetnünk.
megértem, hogy te üdülési csekkel akarsz fizetni, de én nem szívesen adnék 8-10.000 Ft-ot éjszakánként egy szobáért, amikor a Zimmer Frei helyeken ellehetek 3-4000-ből is.
ezt hidaljuk valahogy át.
Évi...rohantam a géphez amint tudtam, de sajnos mar nem voltal.
valamennyire egyet ertek C-vel, en sem akarok sokat fizetnia szallasert, amikor csak a vegkimerultsegbol fakadoan aludni fogok oda menni...:D
holnap munkahelyemen korul nezek en is nehany helyen, felhivlak es megbeszeljuk h melyik helyet foglaljuk le. C-nek ugyis mind1, ha osszegben normalis hatarok alatt van, es ott van mellette mondjuk a Balaton is! csak legyen jo ido!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » hétf. aug. 13, 2007 7:45 pm

temesed írta:
construx írta:köszi a linkeket, Ese!

elmondom, hol látom a problémát: ezek az üdülők/szállodák minimum kétágyas szobákkal vannak felszerelve. ha mindannyian külön szobát akarunk, gyakorlatilag 2 fő szállását kéne fizetnünk.
megértem, hogy te üdülési csekkel akarsz fizetni, de én nem szívesen adnék 8-10.000 Ft-ot éjszakánként egy szobáért, amikor a Zimmer Frei helyeken ellehetek 3-4000-ből is.
ezt hidaljuk valahogy át.
Évi...rohantam a géphez amint tudtam, de sajnos mar nem voltal.
valamennyire egyet ertek C-vel, en sem akarok sokat fizetnia szallasert, amikor csak a vegkimerultsegbol fakadoan aludni fogok oda menni...:D
holnap munkahelyemen korul nezek en is nehany helyen, felhivlak es megbeszeljuk h melyik helyet foglaljuk le. C-nek ugyis mind1, ha osszegben normalis hatarok alatt van, es ott van mellette mondjuk a Balaton is! csak legyen jo ido!:D
hát jó. nem akarok én szembeszállni a népakarattal. mondjuk még így is meg lehet kérdezni őket, hátha....
viszont kéne már valamit foglalni, mert én spec nem szeretnék úgy lemenni, hogy lövésem sincs, hogy este csövezni fogok vagy netán lesz fix helyem?
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd aug. 14, 2007 8:39 pm

ezerszer voltam a balcsin és még mindig találtam helyet..
no para, babe! 8)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szer. aug. 15, 2007 2:57 pm

hivatalos már? vagy még nem?
everybody, úgy néz ki, egy hetet halasztunk! szóval aki *jövő* hét végén még szabad, jöjjön velünk balcsizni! :D
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » szer. aug. 15, 2007 3:10 pm

construx írta:hivatalos már? vagy még nem?
everybody, úgy néz ki, egy hetet halasztunk! szóval aki *jövő* hét végén még szabad, jöjjön velünk balcsizni! :D
ehhez meg azt tennem hozza, hogy penteken ruccanánk le, igy 24-26ig szólna a dáridó!:D:D:D Évi palacsintát fog süt-ezt tényleg nem lehet kihagyni! :lol:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. aug. 16, 2007 7:13 pm

Szóval, nálam az a helyzet, hogy péntekre meg vasárnapra már elígérkeztem, de esetleg szombaton tudnék csatlakozni a nagyérdeműhöz.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. aug. 16, 2007 10:09 pm

bizsu írta:Szóval, nálam az a helyzet, hogy péntekre meg vasárnapra már elígérkeztem, de esetleg szombaton tudnék csatlakozni a nagyérdeműhöz.
woooow, ez tokjo!!!!!!! szallast is tudnank biztositani. megoldjuk! gyere!!!!!!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. aug. 16, 2007 11:08 pm

Ja, szerintem, a szállás nem fog kelleni, mert vasárnap de. már jelenésem van, de egy szombat esti utolsó vonatos dolgot bevállalok.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. aug. 17, 2007 7:53 am

bizsu írta:Ja, szerintem, a szállás nem fog kelleni, mert vasárnap de. már jelenésem van, de egy szombat esti utolsó vonatos dolgot bevállalok.
nem baj!
welcome in team nagyonbulizunk dö Balaton!:D:D:D

egyebkent errol eszembe jutott egy iszonyu jo plakat 2 evvel ezelotti plakatfesztivalrol-stegen ul 3 ficko. Egyik hata nagyon feher, masiknak teljesen voros, a harmadik pedig szep barna. Focim: The united colod of Balaton. áááááá, ezen 5 percen keresztul nevettem!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. aug. 23, 2007 11:18 am

kozeledik vegre a holnapi nap es irany a Balcsi!!!!!!! es raadasul egesz jo idonk lesz vegig, ami kulon orom!:D:D:D

Evi, gondolom all a 8:05-ös vonat a keletinel? marmint azzal megyunk??? Fel 8 korul kellene talalkoznunk valahol ottan...

C, te veled meg utkozunk Siofokon??? Vonatallomas es buszallomas egymast mellett van, igy 2 lehetoseg kozul valaszthatunk:
1. vagy te varsz minket
2. vagy mi teged

Bizsu, ugye neked jo meg a szombat es tudsz csatlakozni hozzank???? :wink: :wink: :wink:

egyebkent tok erdekes, h eddig csak a tervezgetesrol osszehoztunk 6 oldalt! es en alig szoltam hozza!:D:D:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. aug. 23, 2007 12:53 pm

Igen, már én is tervezgetem a szombati utazást. Ahogy látom, 1/2 10-körül megy egy vonat, azt megpróbálom belőni, azzal már 1/2 12-kor ott is vagyok, ha nem késik nagyon sokat, amitől egy kicsit azért tartok, tekintve, hogy Nyíregyházáról jön a vonat. Na, de sebaj, majd csak leérek valamikor. Remélem a bícselésen kívül túl sok programot nem terveztek! :wink:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » csüt. aug. 23, 2007 1:00 pm

bizsu írta:Igen, már én is tervezgetem a szombati utazást. Ahogy látom, 1/2 10-körül megy egy vonat, azt megpróbálom belőni, azzal már 1/2 12-kor ott is vagyok, ha nem késik nagyon sokat, amitől egy kicsit azért tartok, tekintve, hogy Nyíregyházáról jön a vonat. Na, de sebaj, majd csak leérek valamikor. Remélem a bícselésen kívül túl sok programot nem terveztek! :wink:
bőven eleg lesz a bícselés-palacsintázás-lángosozás....este meg buli vagy kertmozi. :wink: :wink:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » csüt. aug. 23, 2007 9:35 pm

Na, holnapra jó utazást mindenkinek. És, akkor, szombaton én is igyekszem csatlakozni a nagyérdeműhöz. Majd jelentkezem, ha már a közeletekben vagyok! Addig is nagyon jó szórakozást! :wink:

Avatar
Godric
Ötcsillagos haver
Ötcsillagos haver
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: szer. máj. 17, 2006 2:34 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Godric » pén. aug. 24, 2007 11:30 am

érezzétek jól magatokat, jó balatonos hétvégét mindenkinek.

én is ott leszek ám, csak a tó másik végén, Badacsonyban. sütök-főzök, strandolok, borozgatok. éljen-éljen, még nem volt olyan a nyáron, hogy egy hétvégére nincs semmi program, csak sima vanás-levés. ez most jó lesz.
D.

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » szomb. aug. 25, 2007 5:35 pm

Ááááá akkor ti most a Balatonon vagytok? :D:D:D:D:D:D
de jóóóó!!!! :D:D:D:D:D
Jó utat, meg érezzétek jól magatokat, meg várunk haza élménybeszámolóval, meg képekkel!!!!
Kép

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. aug. 26, 2007 9:35 pm

No, úgy tűnik, hogy én jutottam először fel a fórumra a nagy találkozó után!

Hulla fáradtan, de élményekkel telve értem haza. A magam részéről nagyon jól éreztem magam, és úgy érzem, az ilyen fajta találkozóknak is lehetne jövője, mert tényleg jó buli.

Most részletes élménybeszámolóba nem bonyolódnék, mivel fáradt is vagyok és holnap már ismét meló. (ez az 1 hét szabi után kifejezetten kellemetlen érzés) De ígérem (szerintem a többiek nevében is ígérhetem), hogy lesz élménybeszámoló, és Karesz is tervezi, hogy felrámolja a képeket. (szerintem a szokásos találkozós képek-módján)

Nagyon klassz volt, hogy Bizsu is lelátogatott hozzánk szombaton, habár rövidebb időszakra, mint eredetileg terveztük. De így is klassz volt, csak kár, hogy nem tudtunk annyit dumálni. (hiába, aki újságot vadászik a strandon... :wink: :lol: ) De ott volt ő is, és ez a lényeg!!! :D

Hát így első körben ennyi, a héten még jön a többi reakció is. Ma már nem telik tőlem többre. :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. aug. 26, 2007 9:43 pm

remenykedtem benne, h megelozlek Ese, de lassan atveszed Bizsutol a szupergyors posztot!


en sem tudok most sokat irni, csak annyit, h nagyon jol ereztem magam! A viz kellemesen meleg volt, sutott vegig a nap, faj a vallam a tolastol, Karesz a jobb, TVs szobat kapta (es nem engedett minket hajnalokig tvzni), de vegul megbekeltunk vele, langost nem ettem, de azt hiszem nem is volt olyan finom, kertmozit sajnos nem talaltunk, de nagyon vicces kepek szulettek! csak 18 ev felett!:D:D:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. aug. 26, 2007 9:53 pm

temesed írta:remenykedtem benne, h megelozlek Ese, de lassan atveszed Bizsutol a szupergyors posztot!
hát, igyekeztem! :lol: :lol: :lol:
temesed írta:en sem tudok most sokat irni, csak annyit, h nagyon jol ereztem magam! A viz kellemesen meleg volt, sutott vegig a nap, faj a vallam a tolastol, Karesz a jobb, TVs szobat kapta (es nem engedett minket hajnalokig tvzni), de vegul megbekeltunk vele, langost nem ettem, de azt hiszem nem is volt olyan finom, kertmozit sajnos nem talaltunk, de nagyon vicces kepek szulettek! csak 18 ev felett!:D:D:D
a jobb szobát voltaképpen nekem köszönheti Karesz, szóval jön nekem eggyel. botor módon előbb a másik szoba tetszett meg nekem, Temesed meg nem volt elég akaratos, és szó nélkül elfogadta a döntésemet. ejj! nem szabad rá mindig hallgatni. [-X [-X [-X (végre használhatom ezt az ikont is. már úgy ki akartam próbálni! :lol: )

a képek azért nem mindegyike 18 év felettiek!!! Temesed, ne keltsd már itt rossz hírünket! :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. aug. 26, 2007 9:55 pm

jaaaa, h ezt nem lett volna szabad elarulni???????????? hogy maradjon titokban??????? afenne :D:D:D

de nem akarom am a rossz hirt kelteni, sajnalhatja az, aki nem tudott eljoni, mert nagyon jol szorakoztunk!:D
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » vas. aug. 26, 2007 9:57 pm

Jaj én olyan íváncsi vagyok!!! :D
Kép

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » vas. aug. 26, 2007 9:57 pm

julica írta:Jaj én olyan íváncsi vagyok!!! :D
öö...és ez mit is jelent????? :P :P :P
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » vas. aug. 26, 2007 10:01 pm

temesed írta:
julica írta:Jaj én olyan íváncsi vagyok!!! :D
öö...és ez mit is jelent????? :P :P :P
hogy itt vki milyen goni??? :lol: :lol: :lol: és élvezi! :lol: :lol:
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
julica
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4343
Csatlakozott: hétf. máj. 15, 2006 9:08 am
Tartózkodási hely: B.Újfalu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: julica » vas. aug. 26, 2007 10:01 pm

temesed írta:
julica írta:Jaj én olyan íváncsi vagyok!!! :D
öö...és ez mit is jelent????? :P :P :P
Hát a képekre, meg hogy hogy érkeztetek meg, meg mit csináltatok végig részletesen :D
Mindenre nagyon :D
Kép

Válasz küldése