A szereplők filmjei

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 10:05 pm

Kornbabe írta:
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta: Ja.....én csak Katie miatt néztem meg. Bár, ha valami pozitívuma van a filmnek, akkor a hangulata nem is olyan rossz. Durva volt még az a patkányos ember is, aki feláldozta a városért értékes életét... :P
Igen, őt sajnáltam. :(
Ebből a filmből többet ki lehetett volna hozni.
Épp azon filóztam, hogy ez a film tv-s produkciónak elmegy, de pl. anno ki nem fizettem volna érte a mozijegyet, az tuti! Katie-t ki szinkronizálta, nem tudod? Ez a hang nem annyira jött be...bár kétségtelen, itt a sorozatbeli hang nem feltétlenül lett volna hatásos. Régebben láttam James filmjét is ( A vonzás szabályai), s ott is röhejes lett volna, ha "eredeti" hangján őrjíti meg a lányokat.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd aug. 16, 2005 10:09 pm

Azt hiszem Kis(s?) Virág.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 10:11 pm

Kornbabe írta:Azt hiszem Kis(s?) Virág.
Köszi! Hát, nem a legismertebb szinkron, az tuti. Azért nem volt akkora gáz...a Hálaadás, meg a Nyomás! után azért nem is csalódtam akkorát. Ennyi van Katie-ben, Oscar-díjas nem lesz sosem. De nem is ezért szeretjük. :P

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd aug. 16, 2005 10:15 pm

VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:
Kornbabe írta:Azt hiszem Kis(s?) Virág.
Köszi! Hát, nem a legismertebb szinkron, az tuti. Azért nem volt akkora gáz...a Hálaadás, meg a Nyomás! után azért nem is csalódtam akkorát. Ennyi van Katie-ben, Oscar-díjas nem lesz sosem. De nem is ezért szeretjük. :P
Ő volt Natalia Oreiro szinkronja a Vad Angyalban. Néhány éve gyakran hallani a nevét szinkronszerepekben. Egyébként ő szinkronizálta Katie-t a Rossz álmokban is.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 10:17 pm

Kornbabe írta:
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:
Kornbabe írta:Azt hiszem Kis(s?) Virág.
Köszi! Hát, nem a legismertebb szinkron, az tuti. Azért nem volt akkora gáz...a Hálaadás, meg a Nyomás! után azért nem is csalódtam akkorát. Ennyi van Katie-ben, Oscar-díjas nem lesz sosem. De nem is ezért szeretjük. :P
Ő volt Natalia Oreiro szinkronja a Vad Angyalban. Néhány éve gyakran hallani a nevét szinkronszerepekben. Egyébként ő szinkronizálta Katie-t a Rossz álmokban is.
Hát a Vad Angyal nekem nem sokat mond :wink: De a Rossz álmokat többször is láttam, csak hát abból a filmből elsősorban a mellek maradtak meg és Greg Kinnear alakítása.. :lol:

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd aug. 16, 2005 10:23 pm

VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Hát a Vad Angyal nekem nem sokat mond :wink: De a Rossz álmokat többször is láttam, csak hát abból a filmből elsősorban a mellek maradtak meg és Greg Kinnear alakítása.. :lol:
:lol: :lol: :lol:
Pedig mellek a Vad Angyalban is voltak, én majdnem 2 teljes részt megnéztem a főszereplő csaj miatt, de többet aztán nem bírtam.. :P :lol:

Egyébként nekem Kiss Virágról az a sitcom(szerűség) ugrik be, aminek Gimi-dili volt a címe, egy ideig vetítették nálunk is, ő pedig a főszereplő srác (Cody) barátnő-féléjét szinkronizálta. Valami spanyol neve volt, Sanchez vagy Vasquez, nem ugrik be...
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 10:25 pm

construx írta:
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Hát a Vad Angyal nekem nem sokat mond :wink: De a Rossz álmokat többször is láttam, csak hát abból a filmből elsősorban a mellek maradtak meg és Greg Kinnear alakítása.. :lol:
:lol: :lol: :lol:
Pedig mellek a Vad Angyalban is voltak, én majdnem 2 teljes részt megnéztem a főszereplő csaj miatt, de többet aztán nem bírtam.. :P :lol:

Egyébként nekem Kiss Virágról az a sitcom(szerűség) ugrik be, aminek Gimi-dili volt a címe, egy ideig vetítették nálunk is, ő pedig a főszereplő srác (Cody) barátnő-féléjét szinkronizálta. Valami spanyol neve volt, Sanchez vagy Vasquez, nem ugrik be...
Azt a sorit még a jó mellek sem kompenzálhatják! Ha valaki egy hétszámjegyű összeget kínálna, esetleg megnézék, mondjuk egy részt! :P
Gimi-dili! Mindig is érdekelt, kik fordítják le a címeket magyarra.....

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd aug. 16, 2005 10:32 pm

VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Azt a sorit még a jó mellek sem kompenzálhatják! Ha valaki egy hétszámjegyű összeget kínálna, esetleg megnézék, mondjuk egy részt! :P
Egyébként az a sorozat a többi dél-amerikaihoz képest még nem is volt annyira rossz! Gagyi, de próbáltak vicceskedni, néha sikerrel. Nem vették igazán komolyan magukat, úgy tűnt, és ez jó.
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Gimi-dili! Mindig is érdekelt, kik fordítják le a címeket magyarra.....
Ugye?? Engem is!
A poén, hogy az eredeti címre nem is emlékszem.. Lehet, ki sem írták.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 10:36 pm

construx írta:
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Azt a sorit még a jó mellek sem kompenzálhatják! Ha valaki egy hétszámjegyű összeget kínálna, esetleg megnézék, mondjuk egy részt! :P
Egyébként az a sorozat a többi dél-amerikaihoz képest még nem is volt annyira rossz! Gagyi, de próbáltak vicceskedni, néha sikerrel. Nem vették igazán komolyan magukat, úgy tűnt, és ez jó.
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Gimi-dili! Mindig is érdekelt, kik fordítják le a címeket magyarra.....
Ugye?? Engem is!
A poén, hogy az eredeti címre nem is emlékszem.. Lehet, ki sem írták.
Én egyetlen ilyen szappant néztem, azt is szégyellem :lol: Asszem Megveszem ezt a nőt! vagy mi volt a címe...csupa érzelem, küzdelem, szegény és gazdag állandó viaskodása...hú, micsoda sztori.
Hát az tuti, hogy nem Gimi-dili volt! :lol:
Ami még eszembe jut, kedvenceim közül: Páran Párban, Gagyi mami, Pali-tali, Szimatnak szemét, szemétnek szimat....hmmmm

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » kedd aug. 16, 2005 10:38 pm

VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:
Én egyetlen ilyen szappant néztem, azt is szégyellem :lol: Asszem Megveszem ezt a nőt! vagy mi volt a címe...csupa érzelem, küzdelem, szegény és gazdag állandó viaskodása...hú, micsoda sztori.
Hát az tuti, hogy nem Gimi-dili volt! :lol:
Ami még eszembe jut, kedvenceim közül: Páran Párban, Gagyi mami, Pali-tali, Szimatnak szemét, szemétnek szimat....hmmmm
Megveszem ezt a nőt? Az volt a nővérem kedvence! :D

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 10:40 pm

Chi írta:
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:
Én egyetlen ilyen szappant néztem, azt is szégyellem :lol: Asszem Megveszem ezt a nőt! vagy mi volt a címe...csupa érzelem, küzdelem, szegény és gazdag állandó viaskodása...hú, micsoda sztori.
Hát az tuti, hogy nem Gimi-dili volt! :lol:
Ami még eszembe jut, kedvenceim közül: Páran Párban, Gagyi mami, Pali-tali, Szimatnak szemét, szemétnek szimat....hmmmm
Megveszem ezt a nőt? Az volt a nővérem kedvence! :D
Zseniális volt! A zene, a szereplők, a főhősnő....micsoda feeling...amúgy a barátom, akiről beszéltem, épp az ilyen bugyuta szappanok miatt szeretett bele abba a vidékbe. Ma meg már ott él, mint hal a vízben.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd aug. 16, 2005 10:40 pm

VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Én egyetlen ilyen szappant néztem, azt is szégyellem :lol: Asszem Megveszem ezt a nőt! vagy mi volt a címe...csupa érzelem, küzdelem, szegény és gazdag állandó viaskodása...hú, micsoda sztori.
Jaj, azt mi is néztük!
Húúú, én még az ismétléseket is! :wink: :lol:

Aztán ez szerencsére elég volt ahhoz, hogy soha többé. :P :lol:
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 10:42 pm

construx írta:
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Én egyetlen ilyen szappant néztem, azt is szégyellem :lol: Asszem Megveszem ezt a nőt! vagy mi volt a címe...csupa érzelem, küzdelem, szegény és gazdag állandó viaskodása...hú, micsoda sztori.
Jaj, azt mi is néztük!
Húúú, én még az ismétléseket is! :wink: :lol:

Aztán ez szerencsére elég volt ahhoz, hogy soha többé. :P :lol:
Hát igen! Ízlések és pofonok! Valaki Dél-Amerikában valaki pedig mondjuk Dallasban érzi otthon magát! :P

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd aug. 16, 2005 10:47 pm

VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Hát igen! Ízlések és pofonok!
Nem, egyébként alapvetően abszolút tetszett! Csak aaannyira sok volt!
Ilyen generációs sagákat inkább el se kezdek többet.
A Dallas is megvolt, azt se lehetett követni egy idő után. :P
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 10:51 pm

construx írta:
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:Hát igen! Ízlések és pofonok!
Nem, egyébként alapvetően abszolút tetszett! Csak aaannyira sok volt!
Ilyen generációs sagákat inkább el se kezdek többet.
A Dallas is megvolt, azt se lehetett követni egy idő után. :P
Sok? Szerintem nem érte el az 500 részt! 8)
A Dallas-ban az tetszett, hogy lement kb. 200 rész, s akkor kiderült, hogy Bobby csak álmodta az egészet meg hasonlóak...micsoda kreatív forgatókönyv!!!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd aug. 16, 2005 10:57 pm

VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:A Dallas-ban az tetszett, hogy lement kb. 200 rész, s akkor kiderült, hogy Bobby csak álmodta az egészet meg hasonlóak...micsoda kreatív forgatókönyv!!!
Az állítólag azért volt, mert az amerikai nézők tömegei fenyegetőztek hogy nem követik tovább nyomon a sorozatot, ha nem hozzák vissza Bobby-t!
Hát ki kellett találni valamit...
:lol:

(De mostmár nagyon átmegyünk offba, ezt inkább a nem dawsonos filmes topikban folytassuk tovább!)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » kedd aug. 16, 2005 11:00 pm

construx írta:
VÉGETNEMÉRŐFÓBIA írta:A Dallas-ban az tetszett, hogy lement kb. 200 rész, s akkor kiderült, hogy Bobby csak álmodta az egészet meg hasonlóak...micsoda kreatív forgatókönyv!!!
Az állítólag azért volt, mert az amerikai nézők tömegei fenyegetőztek hogy nem követik tovább nyomon a sorozatot, ha nem hozzák vissza Bobby-t!
Hát ki kellett találni valamit...
:lol:

(De mostmár nagyon átmegyünk offba, ezt inkább a nem dawsonos filmes topikban folytassuk tovább!)
Ok! Máskor szívesen folytatom, szerintem holnap ugyanekkor itt leszek, de most belevetem magam Veszprém éjszakai életébe...kiélvezem, amíg lehet!

Jót dumcsiztunk!

Majd jövök!

Szia!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szer. aug. 17, 2005 12:55 pm

A First Daugter-t nálunk nem vetítik? Vagy már volt talán? Tud vk. infót erről a filmről? Az is jó, ha valaki látta, s megosztja velem, Katie milyen alakítást nyújtott- persze, az Ő keretein belül! :wink:

Kösz!

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. aug. 17, 2005 2:07 pm

Kryp3422 Diamonds Jr. írta:A First Daugter-t nálunk nem vetítik? Vagy már volt talán? Tud vk. infót erről a filmről? Az is jó, ha valaki látta, s megosztja velem, Katie milyen alakítást nyújtott- persze, az Ő keretein belül! :wink:

Kösz!
Szia!

A First daughtert nálunk nem vetítették, szerintem nem is fogják, talán csak DVD-n fog kijönni. Az HBO biztosan le fogja adni majd.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. aug. 17, 2005 6:28 pm

Kryp3422 Diamonds Jr. írta:A First Daugter-t nálunk nem vetítik? Vagy már volt talán? Tud vk. infót erről a filmről? Az is jó, ha valaki látta, s megosztja velem, Katie milyen alakítást nyújtott- persze, az Ő keretein belül! :wink:

Kösz!
Szia!

Szerintem nagyon jó kis film, de elég szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Nekem tetszett és Katiet is helyesnek találtam benne. Olyan romantikus tinifilm!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szer. aug. 17, 2005 6:36 pm

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Ronibaba, ezek szerint akkor Te DVD-n láttad?

Nem nagyon bírom az ilyen típusú, műfajú filmeket, de Katie-re azért áldozok ennyi időt... 8)

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szer. aug. 17, 2005 9:16 pm

Kryp3422 Diamonds Jr. írta:Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Ronibaba, ezek szerint akkor Te DVD-n láttad?

Nem nagyon bírom az ilyen típusú, műfajú filmeket, de Katie-re azért áldozok ennyi időt... 8)
Nem, én úgy töltöttem le és volt hozzá felirat is. Ez ilyen kalóz verzió volt, de néhány fekete-fehér jelenet (a kalóz verzió miatt) ellenére egész jó volt a minősége is. Már nem is tudom honnan töltöttem le, de azt hiszem DC++-ról!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. aug. 19, 2005 11:34 am

Ma 12:40-től a TV2-n Végtelen történet 2 John Wesley Shipp-pel (és a fiatal Jonathan Brandis-szel ;) )!
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. aug. 19, 2005 5:16 pm

Hehe, hogy JWS-nek ott még mennyi haja volt! :lol:

Nézte (vagy korábban már látta) valaki a filmet?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szomb. aug. 20, 2005 3:33 pm

construx írta:Hehe, hogy JWS-nek ott még mennyi haja volt! :lol:

Nézte (vagy korábban már látta) valaki a filmet?
Én igen.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. aug. 20, 2005 3:40 pm

Chi írta:Én igen.
És hogy tetszett?
(Jonathan Brandist ugye ismerted már?)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » kedd aug. 23, 2005 9:35 am

Tök jó!Most töltöm le a batman Beginst. Talán már a héten le is jön és DVDrip formájában, szóval még a minősége is jó lesz! :) Már alig várm!

Amúgy meg jövö héten lesz vmikor az HBO-n újra a Hálaadás, azt megnézem, mert kíváncsi vagyok Katie mit alakít.

Jah, és tegnap láttam a Koponyák bemutijáta TV2-n. Mindig megdobban a szívem, ha ezt a filmet adják, pedig itthon akkor veszem elő a videókazijaim közül, amikor akarom. De az egy annyira jóóóóó film!!! :)
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd aug. 23, 2005 9:41 am

Ronibaba írta:.

Jah, és tegnap láttam a Koponyák bemutijáta TV2-n. Mindig megdobban a szívem, ha ezt a filmet adják, pedig itthon akkor veszem elő a videókazijaim közül, amikor akarom. De az egy annyira jóóóóó film!!! :)
Lehet, hogy megnézem újra, elég régen láttam. :)

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » kedd aug. 23, 2005 11:00 am

Kornbabe írta:
Ronibaba írta:.

Jah, és tegnap láttam a Koponyák bemutijáta TV2-n. Mindig megdobban a szívem, ha ezt a filmet adják, pedig itthon akkor veszem elő a videókazijaim közül, amikor akarom. De az egy annyira jóóóóó film!!! :)
Lehet, hogy megnézem újra, elég régen láttam. :)
Asszem vasárnap este lesz. :wink:
I'M ALWAYS TRYING...

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. szept. 07, 2005 10:18 pm

KATIE HOLMES ITTHON KAPHATÓ FILMJEI (DVD)

A fülke

Az éneklő detektív


Főszerepben: Robert Downey Jr., Robin Wright Penn, Mel Gibson, Jeremy Northam, Katie Holmes, Adrien Brody

Philip Marlow-t, (Robert Downey, Jr. - III. Richárd, Egyéjszakás kaland, Gothika) a jónevű krimi-írót egy rémes bőrbetegség sújtja, aminek egyik tünete, hogy összekeverednek az általa írt gyilkosságok, a múlt emlékei és a betegség okozta hallucinációk egy kedves zsaru történetében, aki, amikor épp nem bűnügyeket old meg, egy jazz big band énekese.

Mindez nagyon jól hangzana, ha nem fenyegetné a halálos csapda az út végén, amelyen már nem tudja megkülönböztetni a képzeletet a valóságtól, nem tudja, mi történik, mit tesz, és miről hiszi csak, hogy megtette...

Bosszúból jeles

Elhagyatva

Kísérleti patkányok

Nyomás!

Rossz álmok

Wonder boys - Pokoli hétvége


éééés:

Fejjel a bajnak (ez a First Daughter akarna lenni :P ) Ennyire rossz címet :evil:

Kép

Kamasznak lenni sosem könnyű. A szülők szeretnék mindentől egmenteni gyereküket, amibe az fejest ugrani szeretne. A póráz mindig rövidebb, a pénz mindig kevesebb, a megértés pedig még kevesebb, mint kellene. Sam (Katie Holmes - Batman: Kezdődik!) természetesen ahogy lehet, egyetemre menekül az otthon melege elől. Igaz, kicsit rosszabb helyzetben van kortársainál. Nála az otthon ugyanis a Fehér Házat, az apa pedig az Egyesült Államok elnökét jelenti.

Szegény lány nem vágyik másra, csak arra, ami jár neki: bulikra, pasikra, könnyű életre. De hogy lehet könnyen élni, ha minden randira 10 testőr kíséri az embert? Sam mégis vállalkozik a lehetetlenre: belezúg a kollégiuni elöljáróba (Marc Blucas - Katonák voltunk, Alamo - A 13 napos ostrom). Amíg rá nem jön, hogy a nagy ő is a CIA beépített embere. Akkor aztán elszabadul a pokol.

Érdekességek:
Rendező: Forest Whitaker
Az egyik forgatókönyvíró pedig: Jerry O'Connell (Sliders)

Válasz küldése