Kedvenc szereplők

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Ki a kedvenc szereplőd a sorozatban?

Dawson Leery
3
12%
Joey Potter
7
27%
Jen Lindley
3
12%
Pacey Witter
5
19%
Andie McPhee
1
4%
Jack McPhee
3
12%
Valaki más
4
15%
 
Szavazatok száma: 26

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Kedvenc szereplők

Hozzászólás Szerző: construx » szomb. nov. 20, 2004 4:51 am

Erről aztán sokáig lehetne eszmecserélni... :D Én most csak a srácokról írnék röviden.

A kezdet kezdetétől Dawson-fan voltam. Éreztem az érzéseit, értettem a problémáit. Sokáig nagyon szerettem is volna hasonlítani hozzá. Végülis sokban hasonlítunk, igaz, nem azért, mert azt akartam, hanem mert részben olyan vagyok, mint ő. :wink:

Pacey karaktere is szimpatikus, de soha nem állt hozzám olyan közel, mint Dawsoné. Pacey néha eszméletlen felnőttül, önfeláldozóan és értelmesen képes viselkedni, tisztelem érte. De őt nem élem át annyira, mint D-t. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » szomb. nov. 20, 2004 11:32 am

Nekem Pacey a kedvencem! :)

Az első soriban nagyon nem bírtam, olyan kis hülye volt, de ahogy idősödött egyre pozitívabb lett és akkkor szerettem meg igazán, mikor Andy felé kezdett közeledni. Ott már egy sokkal érettebb embert ismerhettünk meg. És a csúcs pedig az volt, mikor Joey a képbe került!

Előtte persze én is Joey-Dawson fan voltam, de vhogy úgy éreztem Pacey és Joey sokkal jobbak együtt! És egyszerűen olvadoztam ahogy Pacey alakította a hősszerelmest! :P

Az 5. soriban pedig annyira érett és felnőtt volt, hogy még jobban megszerettem!

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » hétf. jan. 31, 2005 9:20 am

Helló!

Ki is a kedvencem. Hát a névadója a sorozatnak :lol:
Én még a 6-os széria után is Dawson fan vagyok.
Persze azért Joey sem közömbös számomra.
Tehát én az eredeti párosnak vagyok lelkes támogatója.
Azonban bármennyire is kedvesek a szívemnek, méltatlan lenne megfeledkeznem a többiekről. Mindannyian kedvesek fiatalok és kicsit talán nagyon is meseszerűek. Talán egyedül Andi volt akivel nem tudtam igazán megbarátkozni, viszont Audrey az első két három rész után belopta magát a szívembe. Egyszerűen olyan sodró egyéniség, hogy az hihetetlen.

Remete

Avatar
Milga
Lelkes újonc
Lelkes újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. nov. 18, 2004 11:15 am
Tartózkodási hely: Hmvhely, Szeged

Hozzászólás Szerző: Milga » csüt. feb. 03, 2005 11:50 pm

Mivel sajnos csak csak a 3. széria végétől kezdem el nézni, valószínel más a hozzáállásom a kedvencekhez.
Igaz, hogy végül is kb. csak 1 sorozatnyi részben láttam, de az alapján nekem a kedvncem Andie. Főleg az tetszett benne, hogy mindig annyira optimistán látta a világot és benne mindenkit. Az utolsó részben, amikor elment akkor is azon munkálkodot, hogy újra osszehozza az egész társaságot, amikor kezdtek nagyon széthullani. Az egyik kedvenc jelenetem is az, amikor elbúcsúzik az étteremben a többiektől, és elmondja nekik, hogy milyen szerencsések hogy együtt lehetnek és hogy milyen jól érezte magát köztük. Nagyon sajnáltam, hogy kiszállt a sorozatból, úgy érzem néha nagy szükség lenne rá, például most valahogyan biztos kihúzná Jack-et a bajból.
Fire, walk with me!

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » pén. feb. 04, 2005 2:18 am

Andie-t én is bírtam. Főleg a Pacey-vel való szimbiózisában. Annyira jól kiegészítették egymást, annyira megható volt, ahogy Pacey mindig ott volt mellette és megnyugtatta, amikor szüksége volt rá!...
Nagyon szép párt alkottak, tényleg jobbá tették egymást. Én is sajnáltam, amikor Andie elment, azt meg különösen, hogy szétváltak P-vel.
Érdekes dolog ez, amikor annak idején láttam azokat a részeket, azt gondoltam, valszleg én sem tudnék megbocsátani neki, de most, kicsit felnőttebb fejjel már úgy gondolom, az ember képes lehet átlépni ezen.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » szer. ápr. 13, 2005 9:59 pm

Nekem most Jack a legszimpibb. Nagyon szeretem a beszólásait, na meg pasinak is nagyon-nagyon jó. :D
Amúgy ha választanom kéne, hogy kit látnék szívesen Joey mellett, hát én Dawsont választanám. Nem is tudom...... Csak. Mert.
De azért Paceyt is kedvelem.Azt ahogyan hozzááll a dolgokhoz, hogy amikor kell vicces, de komoly is tud lenni, ha a helyzet úgy kívánja.
Mindenkit tudok szeretni valamiért. :D

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » csüt. ápr. 14, 2005 4:16 pm

Még csak most vettem észre ezt a topikot, pedig mióta fórumozok már! 8)
Szóval az én kedvenc szereplőm Joey, miatta nézem a sorozatot, mert a karaktere nagyon szimpatikus. (Még mostanság is, mikor hisztizik :) )
Amikor már láttam pár részt a sorozatból, akkor Dawson is nagyon szimpatikus volt, és nagyon vártam, hogy mikor jönnek össze. Pacey nekem nem volt szimpatikus, de ebben a szériában kezdem egyre jobban megkedvelni. Ráadásul előnyére változott és ez mindenképpen becsülendő. Jack pedig nekem is nagyon szimpatikus.

Avatar
Corrman
Tag
Tag
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: szomb. jan. 29, 2005 7:31 pm
Tartózkodási hely: Általában Bp., de néha még hazalátogatok a legkisebb megyeszékhelyre is

Hozzászólás Szerző: Corrman » pén. ápr. 15, 2005 2:04 pm

A kedvenc szereplőm- a nem elhanyagolható külső tényezőknek köszönhetően :lol: JOEY!

Az indoklást majd akkor, ha nem leszek másnapos 8)

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » pén. ápr. 15, 2005 5:53 pm

Corrman írta:
Az indoklást majd akkor, ha nem leszek másnapos 8)
:lol:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. ápr. 15, 2005 7:18 pm

A kedvenc szereplőm Jen- azt hiszem, ezt nem is kell magyarázni! Pedig én nem vagyok másnapos.... :shock:

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. ápr. 15, 2005 11:24 pm

Kedvenc szereplőm a nagyi! Nagyon jó fej ahhoz képest, hogy nyugdíjas és igen koros. Mit nem adnék, ha anno ilyen nagymamám lett volna...

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » pén. ápr. 15, 2005 11:48 pm

Pacey!

Vendég

Hozzászólás Szerző: Vendég » szomb. ápr. 16, 2005 6:22 pm

Dawson a kedvencem- de nem a S6-os Dawson :(

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. ápr. 17, 2005 9:14 am

Rona21 írta:Dawson a kedvencem- de nem a S6-os Dawson :(
Vhogy nekem még mindig jobban bejön a mostani Dawson, mint az első szériákban. Ott nagyon hisztis volt, főleg a 3. végén a Pacey-Joey eset kapcsán!

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » hétf. ápr. 18, 2005 11:13 am

S2, S3 és S4-ben Pacey jött be jobban, de az elején és mostanában inkább Dawson.
timus

Avatar
Remete
Tag
Tag
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: hétf. jan. 31, 2005 8:14 am
Tartózkodási hely: Kecskemét

Hozzászólás Szerző: Remete » kedd ápr. 19, 2005 7:32 am

Kedvencem Dawson
Joey nagyon sokáig nagyon kedveltem, de a 6-os szériában valahogy nem annyira jött be eddig
Endre

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 02, 2005 7:29 pm

Felhozom ezt a topikot, mert kíváncsi vagyok az újak véleményére. Kinek ki volt a kedvence és miért? :)

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » pén. dec. 02, 2005 7:57 pm

Ha hirtelen kell rávágnom egy nevet, akkor Dawson egyértelmű. Voltaképpen miatta ragadtam le a sorozatnál, pontosabban a Joey-val alkotott kettősük miatt - az ilyen sztorik, hogy már bizsereg a levegő köztük, és csak idő kérdése, hogy összejöjjenek, valahogy mindig is vonzó számomra egy sorozatban.
Joey-t inkább fiatalabb korában kedveltem, ahogy egyre inkább növekedett, főleg a 6.sorozatban már nem annyira. De ennek az is az oka, hogy nem maradt együtt Dawsonnal az ominózus éjszakájuk és másnapi balhéjuk után. :?
Pacey-t az 1.sorozatban kifejezetten nem kedveltem, annyira gyagya volt - viszont barátnőmmel mindig tök jól tudtuk húzni egymást; ő volt a Pacey-fan, én meg a Dawson-fan. :D Viszont a 2.sorozattól egyre inkább megkedveltem. Andie-vel való kapcsolata hihetetlenül nagyot lendített a karakterén.
Jen-t igazából soha nem kedveltem meg úgy igazán, kezdetben kifejezetten ellenszenves volt - hát persze, hiszen Joey nagy vetélytársa volt a Dawsonért vívott küzdelemben. :smt014 Persze később voltak pozitív megmozdulásai - pl: amikor próbált Joey-nak segíteni P+J ügy kialakulásakor - de igazi kedvencem soha nem lett.
Andie összességében aranyos lány volt, de néha túlpörgött, és az zavaró volt. Viszont a javára írható, hogy igazán pozitív figurává tette Pacey-t.
Jack szintén antipatikus volt a legelején - a D+J kapcsolat másik ostromlója. :smt071 (ráadásul a németen felettébb "buzis" hangot adtak neki - láss csodát, később bejött! :twisted:) Később azonban őt is megkedveltem, ő is elég rendesen kikupálódott, szóval ő is rendben van.
No, azt hiszem elég részletes voltam. Ugye Kornbabe? Egy szavad se lehet panaszra. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ese szomb. dec. 24, 2005 4:57 pm-kor.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » pén. dec. 02, 2005 8:09 pm

ese írta: No, azt hiszem elég részletes voltam. Ugye Kornbabe? Egy szavad se lehet panaszra. :lol:
Bizony. :D Részletes és érdekes. Én sajnos csak az ötödik szériától láttam rendszeresen, remélem egyszer megismétlik és végre láthatok minden részt.

Várom daw, PaGa, temesed, Rigano, Roberto, Mary és bizsu kedvenceit is. :wink:

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » pén. dec. 02, 2005 8:16 pm

Kornbabe írta:
ese írta: No, azt hiszem elég részletes voltam. Ugye Kornbabe? Egy szavad se lehet panaszra. :lol:
Bizony. :D Részletes és érdekes. Én sajnos csak az ötödik szériától láttam rendszeresen, remélem egyszer megismétlik és végre láthatok minden részt.

Várom daw, PaGa, temesed, Rigano, Roberto, Mary és bizsu kedvenceit is. :wink:
koszonom a felkerest, Kornbabe.... :wink:

az en kedvenceim sokat valtoztak, cserelodtek a sorik folyaman. eleinte Joey volt a n 1, dawson meg szimpatikus volt...de aztan Paceybol egy hihetetlenul megerto es segitokesz srac lett, aki nemcsak maga korul porgott....ezert azutan vegig azaert szurkoltam, h megmaradjanak JOey-val. Es kesobb Jen es Jack is nagyot ugrott a szememben, nagyon szep baratsaguk volt.
Mostani n 1 : Jen es Pacey...es Joey.... :lol: :lol: :lol:
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » pén. dec. 02, 2005 8:56 pm

Ha már így név szerint kaptam felhívást keringőre:

Nekem kezdettől fogva Pacey a kedvencem.
Szimpi volt Joey is ezzel a reménytelen szerelemmel, de a végén már idegesített.
Azért örültem, h. ők jöttek össze a végén...
M.

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » pén. dec. 02, 2005 9:27 pm

A legelején nekem is Joey volt az abszolút n1, én is szurkoltam neki az elején, hogy összejöjjenek Dawsonnal (aztán persze már Paceyvel). Azthiszem a természetessége és a tipikus "girlnextdoor"-sága fogott meg, de az 5.-6. szériában egy hisztis liba lett belőle/csináltak belőle, ami miatt már nem volt annyira szimpatikus. Pacey a másik nagy kedvencem, a vagánysága, belevelósága miatt, és mert mindezek ellenére érzékenység is van benne. Ezért talán érthető a nagy P+J fanságom.

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. dec. 02, 2005 9:28 pm

Nekem az 1. és 2. évadban Joey volt a kedvencem, aztán Pacey-t nagyon megszerettem és végül azt hiszem rajtuk kívül még Jen volt az, akit nagyon bírtam!
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:11 pm

na jó. pakolászok, bár picit így hülyébben fog kinézni a végén a kvíztopic, de mindegy
ese írta:
Mary írta:
Tökéletes. Én csak egy köztes csajról tudtam (a gazdag a hajón, de név nem rémlett)


M.
ő lenne Melanie (őt játszotta Jennifor Morrisson)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ese csüt. márc. 12, 2009 10:28 pm-kor.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:13 pm

construx írta:az a Jennifer Morrison??
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:15 pm

ese írta:
construx írta:az a Jennifer Morrison??
AZ :D
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:16 pm

construx írta:azonnal kérek róla dawsonos képet.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:18 pm

bizsu írta:
construx írta:azonnal kérek róla dawsonos képet.
Én határozottan emlékszem, hogy már tettem be ide képet róla a fórumba. Mindjárt megkeresem.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:19 pm

bizsu írta:
construx írta:azonnal kérek róla dawsonos képet.
Én határozottan emlékszem, hogy már tettem be ide képet róla a fórumba. Mindjárt megkeresem.

Nos, azt a képet nem találtam meg. De megtaláltam JM hihetetlenül óriási, nagy volumenű szereplését a sorozatban, azaz mind az 1 percet:

http://www.youtube.com/watch?v=N8RJA67bgsQ

Kb. 2:34 - 3:38 -ig van az ő része.
Keine Panik auf der Titanic!

Avatar
ese
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 16083
Csatlakozott: szer. nov. 30, 2005 8:55 pm

Hozzászólás Szerző: ese » csüt. márc. 12, 2009 10:20 pm

construx írta:köszi! :)
Keine Panik auf der Titanic!

Válasz küldése