1-3. Dawson - találkozó

A sorozattal kapcsolatos témák helye

Moderátor: ese

Válasz küldése
Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. okt. 31, 2005 6:49 pm

Kornbabe írta:
Mary írta:
Kornbabe írta:A 2-3 óra jó, vagy legyen korábban?

Vonatosoknak hány órakor kell indulni haza?
Nekem van vonatom 5-kor és 7-kor...
Ti mondjátok meg, melyikre vegyek jegyet.
M.
Arra vedd meg a jegyet szerintem, amelyik neked jobb. Ha a 7 óra már későn van (a több órás út miatt), akkor korábbra tesszük a talit pl. :wink:
Én amúgy is 3 körül terveztem, h. megyek. Így még a délutáni előadás első felére be tudok ülni...
A kérdés arra vonatkozott, h. milyen hosszúra tervezitek?
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. okt. 31, 2005 6:56 pm

Szerintem azt senki nem tudja előre megmondani, hogy milyen hosszú lesz. Én csak a 12-ét javasoltam időpontnak, meg a 2-3 órát, mivel még senki nem javasolt idő tekintetében semmit. Az én szervezési "feladatom" ennyiben merült ki. Nekem pl. aznapra van egy másik program is betervezve, attól is függ, mennyi ideig tudok maradni.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. okt. 31, 2005 7:46 pm

Kornbabe írta:A 2-3 óra jó, vagy legyen korábban?

Vonatosoknak hány órakor kell indulni haza?
Korábban nekem semmiképp sem jó, fél 1-ig dolgozom, örülök, ha 3 körül oda tudok érni..

Utolsó vonatom meg 8 körül indul.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. okt. 31, 2005 7:48 pm

Kornbabe írta:Ronibaba, Mary, bizsu, daw, temesed, Delilah, én, te, rigano, Nóry(?), Chi(?), timus, ese

Maximális létszám esetén 13. De minimum 11.
Roberto nem jön?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Mary
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 4637
Csatlakozott: vas. márc. 13, 2005 8:45 pm

Hozzászólás Szerző: Mary » hétf. okt. 31, 2005 8:30 pm

Kornbabe írta:Szerintem azt senki nem tudja előre megmondani, hogy milyen hosszú lesz. Én csak a 12-ét javasoltam időpontnak, meg a 2-3 órát, mivel még senki nem javasolt idő tekintetében semmit. Az én szervezési "feladatom" ennyiben merült ki. Nekem pl. aznapra van egy másik program is betervezve, attól is függ, mennyi ideig tudok maradni.
És mennyi az az annyi?
Persze, h. senki nem tudja megmondani, h. mennyi ideig fog tartani.
De ha többen azt mondjátok, h. mondjuk fél 6-kor programja van, vagy megy a vonata, v. vmi, akkor én evidens, h. nem veszek jegyet a 7-esre, mert mit csinálok 1,5 óra hosszat?!
De ha többen mondjátok, h. csak 7-kor mennek, akkor nekem ok. a 7-es vonat.
Egyébként ez még nagyon ráér, mert úgyis csak jövő héten veszek jegyet, csak gondoltam, most már konkretizáljuk az időpontokat, h. a legjobban sikerüljön minden.
Kezdésnek: a teázó meddig van nyitva? (Biztosan nem maradunk záróráig, de azért ez is egy szempont...)
Aztán: kérek mindenkit, h. aki el akar jönni, írja le, h. hogy tud odaérni, és meddig tud maradni (itt a vonatosokra gondolok elsősorban).

Így jó, Kornbabe?
M.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. okt. 31, 2005 8:37 pm

construx írta:
Kornbabe írta:Ronibaba, Mary, bizsu, daw, temesed, Delilah, én, te, rigano, Nóry(?), Chi(?), timus, ese

Maximális létszám esetén 13. De minimum 11.
Roberto nem jön?
Egyszer sem jelezte, hogy szeretne jönni. Ronibaba azt írta, hogy nem tud jönni. Én így tudom.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. okt. 31, 2005 8:42 pm

Én is vonatos vagyok, de nekem viszonylag gyakran vannak járatok. Hogy mikorra tudok menni és meddig maradni, az attól függ, hogy mikorra szervezzük a mozit, mert még nincs konkrét időpont, az is lehet, hogy másnap megyünk, ez függ még a másik pártól is, akikkel megyünk.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. okt. 31, 2005 10:12 pm

Kornbabe írta:Én is vonatos vagyok, de nekem viszonylag gyakran vannak járatok. Hogy mikorra tudok menni és meddig maradni, az attól függ, hogy mikorra szervezzük a mozit, mert még nincs konkrét időpont, az is lehet, hogy másnap megyünk, ez függ még a másik pártól is, akikkel megyünk.
Örülnék, ha azért végig ott tudnál maradni.
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. okt. 31, 2005 10:48 pm

Írok egy kör-emailt a többieknek, hogy írjanak ide, mikor tudnak jönni, stb. :)

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. okt. 31, 2005 10:56 pm

Kornbabe írta:Írok egy kör-emailt a többieknek, hogy írjanak ide, mikor tudnak jönni, stb. :)
El is mentek a mailek, kivéve Delilaht és timus és dawt, nekik nem volt megadott emailcímük.

Őket itt kérem meg, hogy jelezzék, mikorra tudnak jönni, ha nem 3 körül (eddig ez tűnik jó időpontnak) illetve mikor kell menniük, ha esetleg messze laknak.

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » hétf. okt. 31, 2005 11:05 pm

Kornbabe írta:
Kornbabe írta:Írok egy kör-emailt a többieknek, hogy írjanak ide, mikor tudnak jönni, stb. :)
El is mentek a mailek, kivéve Delilaht és timus és dawt, nekik nem volt megadott emailcímük.

Őket itt kérem meg, hogy jelezzék, mikorra tudnak jönni, ha nem 3 körül (eddig ez tűnik jó időpontnak) illetve mikor kell menniük, ha esetleg messze laknak.
Köszi! :)

Le tudja valaki foglalni a helyet? Szerintem úgy 10-15 személyre kéne (hátha közben befutnak még emberek).
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » kedd nov. 01, 2005 5:48 pm

Kornbabe írta: El is mentek a mailek, kivéve Delilaht és timus és dawt, nekik nem volt megadott emailcímük.

Őket itt kérem meg, hogy jelezzék, mikorra tudnak jönni, ha nem 3 körül (eddig ez tűnik jó időpontnak) illetve mikor kell menniük, ha esetleg messze laknak.
Én csak azért nem írtam, mert nekem annyira jó ez a nap, hogy mindegy. Ha 3-kor kezdünk, 3-ra megyek, ha 2-kor, akkor 2-re megyek és addig maradok, amíg tart, amíg jól érezzük magunkat. :wink:
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd nov. 01, 2005 6:09 pm

daw írta:
Kornbabe írta: El is mentek a mailek, kivéve Delilaht és timus és dawt, nekik nem volt megadott emailcímük.

Őket itt kérem meg, hogy jelezzék, mikorra tudnak jönni, ha nem 3 körül (eddig ez tűnik jó időpontnak) illetve mikor kell menniük, ha esetleg messze laknak.
Én csak azért nem írtam, mert nekem annyira jó ez a nap, hogy mindegy. Ha 3-kor kezdünk, 3-ra megyek, ha 2-kor, akkor 2-re megyek és addig maradok, amíg tart, amíg jól érezzük magunkat. :wink:
Oké, köszi. Várom a többiek reagálását is. :D

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd nov. 01, 2005 6:28 pm

Utánanéztem a saját vonatoknak, hát elég gányul vannak dél körül járataim, csak az jó, amelyik 3-ra ér a Keletibe.

Onnan mennyi idő átérni a talihelyre kb.?
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » kedd nov. 01, 2005 6:36 pm

construx írta:Utánanéztem a saját vonatoknak, hát elég gányul vannak dél körül járataim, csak az jó, amelyik 3-ra ér a Keletibe.

Onnan mennyi idő átérni a talihelyre kb.?
7-es busz:

Baross tér, Keleti pályaudvar :arrow: Huszár utca :arrow: Blaha Lujza tér :arrow: Kazinczy utca

Kb. 5 perc

Majd át kell jönnöd a túloldalra. :)

Avatar
construx
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 29643
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 2:13 am
Tartózkodási hely: szombat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: construx » kedd nov. 01, 2005 7:07 pm

Oké, akkor az belefér. :)
- Family you can see any time.
But a one-night stand only happens one night.

B.D.

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » kedd nov. 01, 2005 7:58 pm

en vac mellett lakom, korulbelul 1 ora mig beerek a varosba, Nyugatiba. Onnan mar 10 perc....

akkor azt mondjatok, h 3 korul talalkoznank.....?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
daw
Tag
Tag
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: hétf. feb. 28, 2005 11:08 am
Tartózkodási hely: Heaven's Night

Hozzászólás Szerző: daw » szer. nov. 02, 2005 12:14 am

Kornbabe írta:7-es busz:

Baross tér, Keleti pályaudvar :arrow: Huszár utca :arrow: Blaha Lujza tér :arrow: Kazinczy utca

Kb. 5 perc

Majd át kell jönnöd a túloldalra. :)
Az újabb 20 perc! :D :D
Welcome to Silent Hill.
Enjoy your death.

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » szer. nov. 02, 2005 12:23 am

daw írta:
Kornbabe írta:7-es busz:

Baross tér, Keleti pályaudvar :arrow: Huszár utca :arrow: Blaha Lujza tér :arrow: Kazinczy utca

Kb. 5 perc

Majd át kell jönnöd a túloldalra. :)
Az újabb 20 perc! :D :D
A zebrán átjönni? Nem hiszem. :lol:

Avatar
bizsu
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6557
Csatlakozott: vas. ápr. 10, 2005 12:59 am

Hozzászólás Szerző: bizsu » szer. nov. 02, 2005 12:06 pm

Köszi Adri, megkaptam a mélt! Részemről is teljesen rendben a jövő szombat 3 óra, és egyelőre úgy tűnik, én se vagyok du.-i induláshoz kötve, de hát könnyű nekünk pestieknek (budaiaknak) :wink: :)

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » szer. nov. 02, 2005 1:34 pm

Itt vagyok, jövök, 12-én kb 2-3-ra akkor? Gödöllőre kell majd kijutnom hévvel, ált. 5-6 körül szoktam ilyenkor hazaindulni, de ez majd kialakul.

Avatar
timus
Tag
Tag
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: hétf. nov. 15, 2004 3:55 pm
Tartózkodási hely: Szolnok

Hozzászólás Szerző: timus » szer. nov. 02, 2005 5:19 pm

Nekem is jó lenne a 3 óra körüli időpont. :)
timus

Avatar
Nóry
Rendszeres látogató
Rendszeres látogató
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: kedd szept. 20, 2005 8:46 am
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nóry » csüt. nov. 03, 2005 3:13 pm

sziasztok!
látom szerveződik a tali
Én kiskunfélegyházán lakom....
De az hogy megyek -e még egyáltalán nem biztods sajnos.
Mostanában kicsit keveset jártam erre ezért előre is bocsánat

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » pén. nov. 04, 2005 8:57 pm

Jó a 3 óra és bármeddig ráérek, sajnos nem jutok el a Tiesto koncertre! :(
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » vas. nov. 06, 2005 2:52 pm

Sziasztok!

A héten tudtam meg, hogy jövő héten szombaton lesz a gólyabálom, ezért sajnos nem tudok menni a talira, amit tiszta szívből sajnálok, mert borzasztóan akartam veletek találkozni. :cry: :cry: :smt086 :smt087 :smt088
Érezzétek nagyon jól magatokat, aztán talán legközelebb én is ott leszek. :(
Jaj, de szomorú vagyok....... :( :(

Avatar
Ronibaba
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 6409
Csatlakozott: vas. nov. 14, 2004 12:07 pm
Tartózkodási hely: A szobácskámban :))
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronibaba » vas. nov. 06, 2005 6:18 pm

Chi írta:Sziasztok!

A héten tudtam meg, hogy jövő héten szombaton lesz a gólyabálom, ezért sajnos nem tudok menni a talira, amit tiszta szívből sajnálok, mert borzasztóan akartam veletek találkozni. :cry: :cry: :smt086 :smt087 :smt088
Érezzétek nagyon jól magatokat, aztán talán legközelebb én is ott leszek. :(
Jaj, de szomorú vagyok....... :( :(
Neeeeeeeeeeee.....most nagyon szomorú lettem!!! :smt022 :smt022 :smt022
Annak ellénére, hogy a Gólyabálok nagyon jók szoktak lenni és persze jó szórakozást kívánok hozzá! De annyira rossz, hogy nem jössz! :(
Kép

"A barátok angyalok, akik mindig segítenek, ha a szárnyaink elfelejtették hogyan kell repülni."

Avatar
Chi
Tag
Tag
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: hétf. ápr. 11, 2005 9:05 pm
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Chi » vas. nov. 06, 2005 7:08 pm

Ronibaba írta: Neeeeeeeeeeee.....most nagyon szomorú lettem!!! :smt022 :smt022 :smt022
Annak ellénére, hogy a Gólyabálok nagyon jók szoktak lenni és persze jó szórakozást kívánok hozzá! De annyira rossz, hogy nem jössz! :(
Jaaj, de aranyos vagy! Köszönöm! Borzasztó jól esik, hogy hiányozni fogok neked. :)
Én is nagyon sajnálom. De egyszer csak fogunk találkozni..... :wink:

Avatar
Delilah
Őstag
Őstag
Hozzászólások: 2975
Csatlakozott: kedd aug. 23, 2005 2:57 pm
Tartózkodási hely: Gödöllő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Delilah » hétf. nov. 07, 2005 1:04 pm

Tiszta dühös vagyok és szomorú, de nekem ma derült ki hogy 1) egy németországi ismerősünk lesz itt hétvégén 2) közös zakuszka-készítést tervezünk, ami időigényes (padlizsán, hagyma, paprika, paradicsom isteni keveréke télire). Még meglátom, hátha el tudok menni vagy egy órácskára, csak az a baj, hogy ahhoz, hogy odaérjek 3-ra, el kell indulnom a 13.24-es hévvel, és ahhoz meg gyalog kb 12.45-kor, és a főzőcske valószínűleg pont akkor lesz, muszáj segítenem, főleg miattam tervezzük mert én imádom :-( anyu meg máskor nem ér rá :-( és ha később megyek akkor este érek haza és a németországi ismerős fog megsértődni.
Nem tudom ez miért így van mindig. Pedig nagyon szeretnék menni. Igyekszem majd mondom, de nem ígérek semmit. ;-( Érezzétek jól magatokat és külön szerettem volna találkozni veletek olyan aranyosak vagytok, Construx veled pláne, de ez van. ;-( :evil: :cry: :cry: :cry: :smt022 :smt022 :smt022 :smt088 :smt088

Avatar
temesed
Főisten
Főisten
Hozzászólások: 14925
Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 2:17 pm
Tartózkodási hely: Budapest és környéke
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: temesed » hétf. nov. 07, 2005 3:03 pm

Delilah írta:Tiszta dühös vagyok és szomorú, de nekem ma derült ki hogy 1) egy németországi ismerősünk lesz itt hétvégén 2) közös zakuszka-készítést tervezünk, ami időigényes (padlizsán, hagyma, paprika, paradicsom isteni keveréke télire). Még meglátom, hátha el tudok menni vagy egy órácskára, csak az a baj, hogy ahhoz, hogy odaérjek 3-ra, el kell indulnom a 13.24-es hévvel, és ahhoz meg gyalog kb 12.45-kor, és a főzőcske valószínűleg pont akkor lesz, muszáj segítenem, főleg miattam tervezzük mert én imádom :-( anyu meg máskor nem ér rá :-( és ha később megyek akkor este érek haza és a németországi ismerős fog megsértődni.
Nem tudom ez miért így van mindig. Pedig nagyon szeretnék menni. Igyekszem majd mondom, de nem ígérek semmit. ;-( Érezzétek jól magatokat és külön szerettem volna találkozni veletek olyan aranyosak vagytok, Construx veled pláne, de ez van. ;-( :evil: :cry: :cry: :cry: :smt022 :smt022 :smt022 :smt088 :smt088
a zakuszka nagyon fiiiiinom, csak a gimiben padlizsna nelkul csinaltak, es asszem, volt benne vmicske fott bab is! Isteneem, milyen regen ettem.

egyebkent nekem is most valt kerdesesse, hogy tudok e menni. Barataimmal mar kb 1 honapja tervezunk egy fozos-filmnezos du-t nalunk, es mindenki most szombaton er ra. nem akarom a rossz hireket szaporitani, mert meg nem biztos. de ha megsem tudok menni, kuldom a vegrendeletetemet. mert erre a talalkozasra nagyon vagytam -foleg h en ajanlottam az Urania teazot. es ha nem tesztik? nem lesz kint leszuni... :?
a balanced diet is a cookie - in each hand

Avatar
Ameline
Olümposzi istenség
Olümposzi istenség
Hozzászólások: 7130
Csatlakozott: vas. feb. 06, 2005 6:31 pm

Hozzászólás Szerző: Ameline » hétf. nov. 07, 2005 6:19 pm

Hát ezt szomorúan hallom. :( Persze túl ideálisnak tűnt, hogy mindenki ott lesz. :(

Válasz küldése